تماس با ما
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817

سوئیچ صنعتی لطفا OPTFOCUS را انتخاب کنید

July 30, 2019

در سالهای اخیر ، سرمایه گذاری در صنعت شهرداری همچنان رو به افزایش است و انرژی پاک و تصفیه فاضلاب به نقاط مهمی برای سرمایه گذاری تبدیل شده اند. در صنعت شهری مانند برق ، تأمین آب و گاز ، توسعه هوشمند سیستم های خودکار خواندن و نظارت بر متر باعث افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در ارتباطات خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار سوئیچ های صنعتی نیز به طور مداوم رشد خود را ادامه دهند.

بزرگترین مزیت محصولات سوئیچ صنعتی با نام تجاری داخلی ، کارایی با هزینه بالا است. این نیز مطابق با تقاضای بازار صنعت امنیتی است ، بنابراین با افزایش تقاضا برای سوئیچ های صنعتی در صنعت امنیتی ، تولید کنندگان سوئیچ های صنعتی داخلی به سرعت در حال رشد هستند. با توسعه فن آوری سوئیچ ، سوئیچ های اترنت صنعتی داخلی به زودی به اصلی ترین محصولات انتقال در صنعت امنیت تبدیل می شوند.

طبق اعلام مرکز تحقیقات بازار ، اترنت صنعتی یک شبکه محلی کارآمد است که بخش مهمی از سیستم های تولید اتوماسیون صنعتی مدرن است ، خواه از آن انتقال داده های حسگر باشد یا کنترل تجهیزات تولید و غیره شبکه کنترل اساسی را تشکیل دهد. این یکی از مهمترین دلایلی است که اترنت صنعتی روز به روز بیشتر در تولید خودکار مورد استفاده قرار می گیرد.

سوئیچ های صنعتی نیاز به سازگاری با الزامات سخت محیطی با کیفیت صنعتی ، شبکه انعطاف پذیر: قابلیت اطمینان بالا ، مقیاس پذیری بالا ، افزونگی شبکه: اطمینان از قابلیت اطمینان داده های زمان واقعی ، قابلیت اطمینان بالا با افزونگی قدرت ، پشتیبانی از VLAN ، کنترل پخش و تقویت شبکه امنیتی ، ساده سازی شبکه مدیریت ، و بعضی دیگر برای فعال کردن مدیریت از راه دور دستگاهها به توابع مدیریت شبکه احتیاج دارند.

پس از گذشت بیش از یک دهه از توسعه ، OPTFOCUS از فرستنده فیبر نوری اصلی به طیف وسیعی از محصولات انتقال نوری ، از جمله سوئیچ های PoE با درجه صنعتی ، سوئیچ های اترنت صنعتی ، سیستم های EPON ، سوئیچ های فیبر و سوئیچ های اترنت صنعتی سوار شده تبدیل شده است. دسترسی به دستگاه محصولات در سراسر کشور ، در امنیت عمومی ، رادیو و تلویزیون ، ارتباط از راه دور ، بانکداری ، املاک و مستغلات ، نیرو و انرژی ، ترانزیت ریلی ، پل های بزرگراه ، فرودگاه ها و سایر سیستم های شبکه در تعداد زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. و با تکیه بر استحکام فنی قوی ، عملکرد پایدار محصول ، خدمات پس از فروش خوب و راه حل های سیستم بالغ به طور گسترده ای در بازار شناخته شده است.

محصولات ما به خوبی در سراسر جهان ، چین ، ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، دبی ، هند ، برزیل ، روسیه ، سنگاپور و غیره به فروش می رسند.

سوئیچ PoE درجه صنعتی OPTFOCUS را انتخاب کنید ، نخواهد بود! نبوغ ، فراموش نکردن قلب اصلی ، بیش از ده سال ، بر انتقال تمرکز دارد. می دانم که شما هنوز هم می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به تماس با ما خوش آمدید: + 86-18126089476.