Single Mode Fiber Media Converter 10 / 100 / 1000Base - Tx to 1000Base

اطلاعات پایه
Place of Origin: Guangdong, China(Mainland)
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE,FCC
Model Number: OFS-GS-20
Minimum Order Quantity: 2 pieces
قیمت: negotiated
Packaging Details: 48*42.5*38 CM 40pcs per carton
Delivery Time: 3-5 Working Days after Payment Received
Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, Paypal
Supply Ability: 10000 Pieces per Month

مبدل فیبری رسانه ای تک حالت 10/100 / 1000Base - Tx to 1000Base

مبدل رسانه فیبر نوری 10/100 / 1000M گیگابایت --- OFS-GS-20

مبدل سری فیبرهای OFS سری گیگابیت می تواند سیگنال های اترنت نوری الکتریکی را بین رابط 10/100 / 1000MUTP (TX) و رابط فیبر نوری 1000M (FX) تبدیل کند. اترنت سنتی 10/100 / 1000M گیگابیت را می توان از طریق پیوند فیبر نوری تا فاصله 100 کیلومتری افزایش داد.

عملکرد و کیفیت محصولات به دلیل اتخاذ آخرین IC گیگابیت از ایالات متحده و تایوان بسیار عالی است. 6 چراغ نشانگر گروه LED می توانند به طور کامل شرایط کار مبدل ها را کنترل کنند. مشاهده و تشخیص خرابی مبدل ها برای کاربران ساده است. مبدل های گیگابیت سری OOFS به تنهایی قابل استفاده هستند. اما کارت مبدل باید به 16 حافظه RACK که توسط OFS Crop تهیه شده است ، وارد شود. که برای استفاده از مرکز شبکه مناسب است

ویژگی های اصلی

function عملکرد مذاکره خودکار به پورت های UTP اجازه می دهد تا به صورت خودکار 10/100 / 1000M و Full Duplex یا Half Duplex را انتخاب کنند.

port پورت UTP از اتصال متقاطع خودکار MDI / MDI-X پشتیبانی می کند.

◆ پشتیبانی از بسته اترنت حداکثر 1536 بایت

◆ پشتیبانی از کنترل جریان

◆ پذیرش منبع تغذیه داخلی

Fiber فیبر چند حالته: حداکثر فاصله تا 220m / 550m

فیبر Singlemode: حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر

مشخصات فنی

کابل:

کابل UTP: گربه 5e یا گربه 6 (حداکثر فاصله تا 100 متر)

فیبر: چند حالته: 50/125 ، 62.5 / 125μm (حداکثر فاصله تا 550 / 224m)

تک حالت: 8.3 / 125 ، 8.7 / 125 ، 9 / 125μm (حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر)

استانداردهای عملیاتی IEEE802.3z / AB ، 1000Base-T و 1000Base-SX / LX
جدول آدرس MAC 4K
بافر داده 256K
اتصال دهنده UTP: RJ-45،10 / 100 / 1000Mbps؛ فیبر: SC ، 1000Mbps
کنترل جریان

Full Duplex: IEEE802.3x

Half Duplex: فشار پشت.

قدرت AC 220V (170-260V) 50Hz؛ DC 5V ، 2A
دمای ذخیره سازی -20 ~ + 70
دمای محیط 0 ~ + 50
رطوبت 5٪ ~ 90٪
ابعاد 40 (زیاد) x 110 (عرض) x 140 (طول) میلی متر

اطلاعات فیبر

مدل

اتصال دهنده

نوع فیبر

حداکثر فاصله

طول موج

قدرت TX

حساسیت

بودجه پیوند

OFS-GM

SC

چند حالته

220/550 متر

850nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

7dBm

OFS -GS-20

SC

حالت تک

20 کیلومتر

1310nm

-10 -3dBm

-21dBm

11dBm

OFS -GS-40

SC

حالت تک

40 کیلومتر

1310nm

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21dBm

OFS -GS-60

SC

حالت تک

60 کیلومتر

1310nm

0 ~ 3DBm

-26dBm

26dBm

OFS -GS-80

SC

حالت تک

80 کیلومتر

1550nm

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

OFS -GS-100

SC

حالت تک

100 کیلومتر

1550nm

1 ~ 3DBm

-27dBm

28dBm


اطلاعات سفارش

مدل

توضیحات محصول

OFS -GM

مبدل چند حالته اترنت 10/100 / 1000M: طول موج نوری 850nm ، حداکثر فاصله فیبر نوری تا 224m برای 62.5μm ، 550m برای 50μm

OFS –GS-xx

مبدل فیبر اترنت 10/100 / 1000M Singlemode: طول موج نوری 1310 یا 1550 نانومتر ، فاصله حداکثر فیبر نوری تا 20 ، 40 ، 60 ، 80،100 یا 120 کیلومتر ، xx برای مقدار فاصله.

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817