دو فیبر SM 25Km SC 10 / 100M 1310nm فیبر رسانه تبدیل عادی یا کلاس بالا

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE,FCC
شماره مدل: OFS-DS-25
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: negotiated
جزئیات بسته بندی: 48 * 42.5 * 38 CM 40 پیکسل در هر کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 30000 عدد در هر ماه

دو فیبر SM 25Km SC 10 / 100M 1310nm فیبر رسانه تبدیل عادی یا کلاس بالا

مشخصات فنی

نام: Power Media Converter داخلی
نوع فیبر: Multimoede، singlemode
اتصال دهنده: ST، SC. FC، SFP

سری OFS-DM / OFS-DS

مبدل های اترنت فیبر 10 / 100M اترنت

سیگنالهای فیبر نوری سری OFS می توانند سیگنال های نوری - الکتریکی اترنت را بین 10 / 100M رابط UTP (TX) و 100M فیبر فیبر نوری (FX) تبدیل کنند. این می تواند سنتی 10 / 100M سریع اترنت را به فاصله 120 کیلومتر از طریق لینک فیبر نوری گسترش دهد. این دستگاه دارای عملکرد پایدار و کیفیت خوب با پذیرش آخرین بسته های IC از ایالات متحده آمریکا و تایوان است. 6 گروه LED نشان داد که چراغ ها می توانند به طور کامل شرایط کار مبدل ها را کنترل کنند. کاربران نهایی برای مشاهده عملیات شبکه آسان است. منبع تغذیه خارجی OFS مجموعه ای از مبدل ها را می توان به تنهایی یا به 14 شیار مبدل های Rack عرضه شده توسط OFS Crop. مناسب برای استفاده از مرکز شبکه.

ویژگی های اصلی

تابع مذاکره خودکار اجازه می دهد پورت UTP به طور خودکار 10M و یا 100M، و کامل دوبلکس یا نیمه دوبلکس را انتخاب کنید.

پورت UTP از متفرقه خودکار MDI / MDI-X پشتیبانی می کند.

  تابع شاخص خطای لینک (LFP): هنگامی که فیبر نوری یا UTP در اشتباه است، مبدل می تواند تمام پیوند را متوقف کند.

  فرستنده چند منظوره نوری می تواند انتخاب شود: SC، ST یا FC، singlemode / multimode   پشتیبانی از بسته 1600 بایت برای مدیریت

حالت کار مبدل را می توان انتخاب کرد: حالت سوئیچ، حالت سوئیچ تغییر یافته یا حالت مبدل را ذخیره و منتقل می کند.   مدار داخلی رعد و برق پیشگیرانه می تواند به شدت آسیب به مبدل ناشی از القاء رعد و برق را کاهش دهد.

قدرت سوئیچینگ داخلی یا خارجی: برای کاربران انتخاب کنید.

مشخصات فنی

استانداردهای عملکرد IEEE802.3u ، 10 / 100Base-TX و 100Base-FX
آدرس MAC جدول 1K
بافر داده ساخته شده در RAM 128Kbyte
اتصالات رابط UTP: RJ-45، 10 / 100Mbps؛ اتصال فیبر: ST / SC / FC، 100Mbps
کابل

UTP: گربه. 5 (حداکثر فاصله تا 100 متر)

فیبر (چند منظوره): 50/125، 62.5 / 125μm ( حداکثر فاصله تا 2 کیلومتر یا 5 کیلومتر )

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm ( حداکثر فاصله تا 20 -120 کیلومتر )

کنترل جریان

دوبلکس کامل: پشتیبانی از استاندارد IEEE802.3x

نصف دوبلکس: فشار برگشتی

رهبری قدرت، FX SD، FX لینک / قانون، TX 100، TX FDX، لینک TX / قانون
نیروی مورد نیاز AC 170 ~   240V، DC 5V
دمای محیط 0 ~   70 درجه سانتیگراد
رطوبت 5 ~   90٪
ابعاد
قدرت داخلی: 30 × 110 × 140 میلیمتر
قدرت خارجی 26 × 70 × 93 میلیمتر

اطلاعات فیبر نوری

تایپ کنید

اتصال دهنده

نوع فیبر

طول موج

حداکثر فاصله

قدرت TX

حساسیت

پیوند بودجه

OFS-DM-2

ST / SC

چند منظوره

850/1310 نانومتر

2 کیلومتر

-20 ~ -12 dBm

-30 dBm

10 دسی بل

OFS-DM-5

SC

چند منظوره

850/1310 نانومتر

5 کیلومتر

-13 ~ -8 dBm

-30 dBm

17 dBm

OFS -DS-25

SC

حالت تک

1310 نانومتر

25 کیلومتر

-14 ~ -8 dBm

-32 دسی بل

18 دسی بل

OFS -DS-40

SC

حالت تک

1310 نانومتر

40 کیلومتر

-8 ~ -3 dBm

-33 dBm

25 دسی بل

OFS -DS-60

SC

حالت تک

1310 نانومتر

60 کیلومتر

-3 ~ 0 dBm

-36 dBm

33 دسی بل

OFS-DS-80

SC

حالت تک

1550 نانومتر

80 کیلومتر

-10 ~ -5 dBm

-35 dBm

25 دسی بل

OFS -DS-100

SC

حالت تک

1550 نانومتر

100 کیلومتر

-5 ~ 0 dBm

-36 dBm

31 dBm

OFS -DS-120

SC

حالت تک

1550 نانومتر

120 کیلومتر

0 ~ 3 dBm

-36 dBm

36 دسی بل


سفارش اطلاعات

مدل

توضیحات محصول

OFS-DM

10 / 100M Multimode Media Converter، فاصله فیبر نوری حداکثر تا 2/5 کیلومتر است.

OFS-DS-xx

10 / 100M تنها تبدیل Media Converter، حداکثر فاصله فیبر از 20 تا 120 کیلومتر، xx برای مقدار فاصله.

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817