قیمت پایین کیفیت بالا از 12 سال کارخانه 1GE HUAWEI مشابه xpon onu اصلی

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE
شماره مدل: OFSX711F
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: 4-10 USD/UNIT
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 10 روز
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، T / T ، D / P ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
نام محصول: ONU کاربرد: پنجم
منبع تغذیه: 12 ولت بنادر: 1 پورت
فاصله: 20 کیلومتر زبان: 404 Not Found
کلید واژه ها: GPON ONU

قیمت پایین کیفیت بالا از 12 سال کارخانه 1GE HUAWEI مشابه xpon onu اصلی 0

توضیحات محصول

مشاهده سریع


درباره خرید و ارسال:

1) محصولات موجود است.با ما تماس بگیرید و مستقیماً خرید و ارسال کنید.
2) هزینه حمل و نقل بستگی به آدرس و کشور دارد.لطفاً برای بررسی هزینه بیشتر با ما تماس بگیرید.
3) هر کارتن شامل 80 عدد دستگاه ONU (نوع خنثی) است.سفارش خرید با یک کارتن شروع شد.
4) حمل و نقل به وضوح از طریق اکسپرس انجام می شود.کمی به روز رسانی وضعیت به تاخیر می افتد.لطفا صبور باشید.زمان تحویل حدود 5-10 روز کاری است.
5) لطفاً تمام تلاش خود را برای همکاری با شرکت اکسپرس برای انجام ترخیص سفارشی انجام دهید.در صورت تأخیر یا بازگشت ، فروشنده هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.


درباره قابلیت رقابت:

1) این است ایکسPON ONU/ONT به این معنی که با EPON/GPON OLT مناسب است.
2) برخی از OLT به نظر می رسد پروتکل اختصاصی.که منجر به ناسازگاری با ONU می شود.(اگر به نمونه یا مجموعه کامل تجهیزات نیاز دارید ، لطفاً در مورد راه حل ها با ما صحبت کنید.)


درباره محصولات و خدمات:

1) محصولات از پل و روتر پشتیبانی می کنند.
2) این محصولات است بدون مارکبهدر صورت نیاز به نام تجاری ، لطفاً با ما چت کنید ، ما پشتیبانی می کنیمOEM & ODM خدمات
3) اتصال دهنده: SC/UPC، در صورت نیاز به SC/APC ، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما نیز پشتیبانی می کنیم.
4) برای این مدل ، ما دو نوع طراحی داریم ، BOSA و SFF.این یکی از راه حل BOSA است (در صورت نیاز به SFF با ما چت کنید)
5) آداپتور برق در اصل: اتحادیه اروپا استاندارد(دو شاخه گرد).اگر به استانداردهای دیگری احتیاج دارید ، لطفاً هنگام سفارش به ما توجه کنید ، ما مطابق آن ارائه می دهیم.
6) گارانتی: 1 سال.

 

مشخصات فنی

 

پارامترهای فناوری شرح
طول موج (نانومتر) TX 1310 نانومتر ، RX 1490 نانومتر
اتصال فیبر اتصال SC / UPC (SC / APC اختیاری است)
رابط داده پایین رابط اترنت 1*10/100/1000M مذاکره خودکار ، رابط RJ45
رابط up-link قدرت نوری:حساسیت 0 ~ 4 دسی بل:-27 دسی بل
رابط منبع تغذیه DC ورودی+12 ولت 0.5 آمپر
ابعاد (میلی متر) 85*85*28 میلی متر (اصلی)
وزن 0.24 کیلوگرم (اصلی)
بسته بندی: بسته بندی طبیعی
1PCS / BOX 0.2KG / 19*11*4cm
15.4 کیلوگرم / 80PCS / CNT / 48*43*37.5 سانتی متر

بسته بندی Optfocus
1PCS / BOX 0.2KG / 12.5*9.7*6cm
18.6 کیلوگرم / 90PCS / CNT / 48*43*37.5 سانتی متر

بدون بسته بندی
1PCS / BOX 0.2KG / 8.5*8.5*2.8 سانتی متر
150PCS /CNT /13.4KG /48*43*37.5cm
سازگار با قدرت آداپتور: عرضه اتحادیه اروپا(شرایط خاص ، لطفاً تماس بگیرید)
MOQ بدون MOQ
ضمانتنامه 1 سال
OEM & ODM بله (محصولات و بسته بندی)
فاقد مارک تجاری 500 قطعه

 

ویژگی محصولات

  • Plug and play ، قابلیت تشخیص خودکار ، پیکربندی خودکار و ارتقاء سیستم عامل خودکار و غیره
  • کاملاً با استاندارد بین المللی GPON IEEE802.3ah/802.3-2005 سازگار است
  • استاندارد مخابرات چین GPON CTC3.1 را پشتیبانی کرده و OAM را گسترش دهید
  • از درخواست مکانیسم گزارش DBA پشتیبانی کنید
  • پشتیبانی از عملکرد تعمیر و نگهداری OAM (Link، Test، Loop back) IEEE802.3ah تعریف شده است
  • پشتیبانی از ذخیره پارامترهای پیکربندی شده در صورت قطع برق
  • پشتیبانی از پیکربندی حالت کار در پورت کاربر
  • پشتیبانی از تشخیص خودکار MDI-MDIX در پورت کاربر.
  • پشتیبانی از احراز هویت دسترسی بر اساس شماره سریال
  • پشتیبانی از احراز هویت دسترسی بر اساس آدرس MAC
  • پشتیبانی از 802.1Q VLAN
  • از قانون ترافیک برای اصلاح اولویت مربوطه پشتیبانی کنید.
  • پشتیبانی برای بازگرداندن تنظیمات کارخانه
  • از راه اندازی مجدد از راه دور و راه اندازی مجدد پشتیبانی کنید
  • پشتیبانی از هشدار قطع شدن گاز
  • سازگاری کامل با OLT بر اساس چیپست Broadcom/PMC/Cortina.

بسته بندی:

بسته بندی مارک Optofucs:

1 عدد/جعبه ، 90 جعبه/CTN ، 48*43*38CM ، 17.2 کیلوگرم/CTN

بسته بندی خنثی:

1 عدد/جعبه ، 80 جعبه/CTN ، 48*43*38CM ، 15.6 کیلوگرم/CTN

اطلاعات شرکت

Shenzhen Optfocus Technology Co.، Ltd در سال 2009 تأسیس شد ، که یک شرکت فناوری پیشرفته ، تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH) ، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx است ،

تجهیزات شبکه فیبر و تجهیزات پایانه و محصولات سیستم کابل کشی. متعهد است که خدمات OEM & ODM سفارشی را به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی ، اپراتورهای مخابراتی و ادغام کنندگان سیستم ارائه دهد.

قیمت پایین کیفیت بالا از 12 سال کارخانه 1GE HUAWEI مشابه xpon onu اصلی 1

 

اطلاعات تماس
Mason-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8619925407817

WhatsApp : +8613724374817