فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE,FCC
شماره مدل: OFSX622-CVW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD20-30/UNIT
جزئیات بسته بندی: 27.2 * 4.5 * 16 سانتی متر
زمان تحویل: 3-15 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، T / T ، D / P ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در هر ماه
فیبر اتصال دهنده: Sc / APC یا Sc / Upc رابط تأمین DC: ورودی + 12 ولت 0.5 آمپر
وزن: 0.5 کیلو گرم رطوبت: 85 10 10 ((غیر تراکم)
سازگاری: نام تجاری Mianstream طول موج (nm): Tx 1310nm ، Rx 1490nm
چیپست: RTL ضمانتنامه: 2 سال
کلید واژه ها: 2port catv onu
برجسته:

Fiber Optic GPON OLT ONU

,

1fe Catv GPON OLT ONU

,

EPON XPON CATV ONU

دستگاه های PON 2port 1ge 1fe catv فیبر نوری GPON EPON XPON CATV ONU


توضیحات محصول:

OFSX622-CW

پورت های اترنت 1GE + 1FE با Wifi WDM CATV XPON ONU برای راه حل FTTH

شرح:

OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU.این برنامه برای تأمین نیازهای سه گانه خدمات اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است و به طور گسترده ای در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری مبتنی بر فناوری GPON و EPON بالغ است و دارای ضریب عملکرد بالا به قیمت ، تضمین های پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) است.کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON مانند ITU-T G.984.x ، نیاز به IEEE802.3ah سازگار است.می توان از آن به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 0

مشخصات اصلی:

پارامترهای فنی شرح
رابط لینک بالا
1 رابط XPON،SC تک حالت تک فیبر RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 گیگابیت بر ثانیه (GPON) ، نرخ RX 1.244 گیگابایت بر ثانیه و نرخ TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (EPON) نوع فیبر:SC / UPC
قدرت نوری:حساسیت 0 ~ 4 dBm:-28 dBm Safety: سازوکار تأیید اعتبار ONU
طول موج (nm) TX 1310nm،RX 1490nm
اتصال فیبر کانکتور SC / UPC (SC / APC اختیاری)
رابط داده پیوند پایین 1 * 10/100 مگابیت در ثانیه و 1 * 10/100 / 1000M رابط مذاکره خودکار اترنت ، رابط RJ45
نشانگر LED 8 عدد
رابط منبع تغذیه DC ورودی+12 ولت 1 آمپر
قدرت W7 وات
دمای کار -5~+ 55 درجه سانتیگراد
رطوبت 10~85٪(غیر متراکم)
دمای ذخیره سازی -30~دمای 70 درجه سانتیگراد
بعد، ابعاد، اندازه(مادر) 167 * 119 * 32 میلی متر(فریم اصلی)
وزن 0.6 کیلوگرم(فریم اصلی)

 

مشخصات WIFI:

ویژگی های فنی شرح
آنتن

حالت 2T2R

5DBI GAIN ، فرکانس: 2.4G

نرخ نرخ PHY 300 مگابیت در ثانیه
رمزگذاری WFA ، WPA ، WPA2 ، WAPI

 

ویژگی های فنی CATV:

ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540-1560nm
محدوده ورودی نوری 0-15dbm
از دست دادن بازگشت نوری کمتر از 45db نیست
پهنای باند 45-1000 مگاهرتز
صافی + -1db
سطح خروجی RF کمتر از 72dbuv نیست
دامنه کنترل AGC 0 ~ -14 dbm
RF از دست دادن بازگشت کمتر از 14db نیست
امپدانس خروجی 75 اهم
CNR کمتر از 50db نیست
CTB کمتر از 60db نیست
CSO کمتر از 60db نیست

ویژگی:

پلاگین و بازی کنید، ویژگی های تشخیص خودکار ، پیکربندی خودکار و ارتقا up خودکار سیستم عامل و غیره

من به صورت کامل با GPON و EPON به طور خودکار سازگار است.

من درخواست رمزگذاری سه گانه پشتیبانی می کند

من حمایت کردن VOIP TRANK

من حمایت از ارتقا از راه دور و بارگیری کنید

من پشتیبانی از تشخیص وضعیت و گزارش خطا

من حمایت کردن TR069

من پشتیبانی برای پیکربندی حالت کار در پورت کاربر

من از قابلیت تشخیص خودکار MDI-MDIX در درگاه کاربر پشتیبانی کنید.

من پشتیبانی از رمزگذاری و رمزگشایی داده ها

من دسترسی را پشتیبانی کنید احراز هویت براساس شماره سریال

من دسترسی را پشتیبانی کنید احراز هویت براساس آدرس MAC

من از 802.1Q VLAN پشتیبانی کنید

من از عملکردهای غنی QinQ VLAN و Snooping IGMP پشتیبانی کنید

من برای اصلاح اولویت مربوطه از قانون ترافیک پشتیبانی کنید.

من از تنظیم مجدد و راه اندازی مجدد راه دور پشتیبانی کنید

من پشتیبانی از هشدار قطع گاز

من سازگاری کامل با OLT مبتنی بر چیپ ست Broadcom / PMC / Cortina.

محصولات مرتبط:

فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 1
فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 2</s></s>

اطلاعات شرکت:

OPTFOCUS

شنژن OPTFOCUS Technology Co.، LTD ، بیش از 10 سال در زمینه تجهیزات شبکه فیبر نوری تخصص دارد.مرکز تولید OPTFOCUS حدود 2500 مترمربع مساحت و دارای سه کارگاه تولیدی ، 9 خط تولید است.

مزیت ما:

1. پشتیبانی فنی از راه دور یا حتی رو در رو ؛

2. خدمات OEM / ODM را پشتیبانی کنید و به عنوان نماینده مارک همکاری کنید.

3. بسیار مقرون به صرفه ، کیفیت پایدار و قابل اعتماد.

4. 10 سال تجربه ساخت تجهیزات فیبر نوری.همچنین محتویات سیستم تولید و آزمایش کنترل شده با کیفیت بالا.

5. منحصر به فرد طراحی محصولات نفیس.

6. کاتالوگ تولید فراوان

7. سالها در بنگلادش ، امریکا ، رومانی ، هانگوری و برخی از آمریکای جنوبی به مارک مشهوری تبدیل شده بود.

8. تیم فروش فنی برای خدمات به موقع قبل و بعد از فروش.
فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 3
نمایش نمایشگاه:
فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 4</s></s>فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 5
با ما تماس بگیرید:
برای جزئیات بیشتر ، مانند OEM ODM ، قیمت و حمل و نقل.لطفا بدون تعلل با تیم فروش ما تماس بگیرید.هم تیمی پرشور ما به شما به راحتی خدمت خواهد کرد.
فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 6</s></s>

فیبر نوری EPON XPON 1ge 1fe Catv فیبر نوری GPON OLT ONU 7

اطلاعات تماس
Mason-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817