SC UPC XPON ONU 1GE 3FE CATV Ont Wifi Router Tx1310 Rx1490

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX624-CVW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 رایانه شخصی
قیمت: 28USD/UNIT
جزئیات بسته بندی: جعبه / کارتن
زمان تحویل: 7-14 روز پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union
قابلیت ارائه: 10000 قطعه در هر ماه
کلید واژه ها: ONU مشخصات: 1GE + 3FE + 1POTS + CATV + WIFI
نوع فیبر: SC UPC طول موج: Tx1310 Rx1490
فاصله: 20 کیلومتر دما: 0 ~ 55
چیپست: ZTE حالت: هیبرید و PPPOE
ضمانتنامه: 12 ماه مدیریت: وب ؛ CLI ؛ OLT
سرویس: شبکه تلفن catv منبع تغذیه: 12 ولت
برجسته:

CATV Ont Wifi Router

,

1GE 3FE Ont Wifi Router

,

SC UPC XPON ONU

سرویس سه گانه XPON ONU 1GE + 3FE + 1POTS + CATV + WIFI مدل عملکرد کامل مانند روتر wifi huawei ont

 

به دنبال قیمت ارزان ONU ​​هستید؟ما را دنبال کنید تا بهترین محصول را پیدا کنید!

هنوز از تبلیغات تجاری خود نگران هستید؟ما می توانیم کمک کنیم!نصب شده و ODM توسعه بازار خود را!

 

 

 

شرح:

OFSX624-VW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU.این برنامه برای تأمین نیازهای سه گانه خدمات اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است و به طور گسترده ای در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری مبتنی بر فناوری GPON و EPON بالغ است و دارای ضریب عملکرد بالا به قیمت ، تضمین های پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) است.کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON مانند ITU-T G.984.x ، نیاز به IEEE802.3ah سازگار است.می توان از آن به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

 

خصوصیات اساسی

 

پارامترهای فنی شرح

 

رابط لینک بالا

1 رابط XPON ، SC تک حالت تک فیبر RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (GPON) ، نرخ RX 1.244 گیگابایت بر ثانیه و نرخ TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: -28 dBm ایمنی: مکانیسم تأیید اعتبار ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490 / 1550nm
اتصال فیبر کانکتور SC / UPC (SC / APC اختیاری)
رابط داده پیوند پایین 3 * 10/100 مگابیت در ثانیه و 1 * 10/100 / 1000M رابط مذاکره خودکار اترنت ، رابط RJ45
نشانگر LED 10 عدد
رابط منبع تغذیه DC ورودی + 12 ولت 1.5 آمپر
قدرت 10 وات
دمای کار -5 ~ + 55
رطوبت 10 ~ 85٪ (غیر متراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (میلی متر) 188 * 125 * 35 میلیمتر (اصلی)
وزن 0.5 کیلوگرم (اصلی)

 

SC UPC XPON ONU 1GE 3FE CATV Ont Wifi Router Tx1310 Rx1490 0

ویژگی های WIFI

 

ویژگی های فنی شرح
آنتن

حالت 2T2R

5DBI سود ، فرکانس: 2.4G

نرخ نرخ PHY 300 مگابیت در ثانیه
روش های رمزگذاری WFA ، WPA ، WPA2 ، WAPI

 

 


VOIP Technicaویژگی من

 

ویژگی های فنی شرح
نظارت بر ولتاژ و جریان

XPON ONU بطور مداوم ولتاژها و جریانهای TIP ، RING و باتری را از طریق Monitor ADC روی تراشه کنترل می کند.

مانیتورینگ نیرو و تشخیص عیب برق

از عملکردهای نظارت XPON ONU برای محافظت مداوم در برابر قدرت بیش از حد استفاده می شود

شرایط

خاموش کردن بیش از حد حرارتی

اگر دمای قالب بیش از حد آستانه دمای اتصال باشد ، دستگاه خود را خاموش می کند

 

CATV فنی امکانات

 

ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540 ~ 1560 نانومتر
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازگشت نوری ≥45 DB
پهنای باند 45 ~ 1000 مگاهرتز
صافی 士 1 دسی بل
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
دامنه کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
افت بازده RF خروجی DB14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 دسی بل
CTB DB60 دسی بل
CSO DB60 دسی بل

 

تعریف LED نشانگر

 

سمبل

رنگ

معنی

PWR

سبز

روشن: با موفقیت به برق خاموش متصل شوید: در اتصال به برق قطع شوید

پون

سبز

روشن: درگاه ONU پیوند لینک به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON

خاموش: لینک پیوندهای ONU خراب است

شبکه محلی

سبز

روشن: به درستی پیوند دهید سوسو زدن: داده ها در حال انتقال خاموش هستند: پیوند به پایین خراب است

وای فای

سبز

روشن: WIFI خاموش است: راه اندازی WIFI با شکست روبرو می شود

ضرر

قرمز

سوسو زدن: اتصال به پورت PON انجام نشد

خاموش: فیبر شناسایی شده برای ورودی

TEL

سبز

روشن: ثبت موفقیت

خاموش: ثبت نام ناموفق

CATV

سبز

توان نوری ورودی: 0 ~ -15DBm

قرمز

توان نوری ورودی: D0DBm یا -15DBm≥

 

 

امکانات

نمایه شرکت

 

 

SC UPC XPON ONU 1GE 3FE CATV Ont Wifi Router Tx1310 Rx1490 1

 

چرا ما را انتخاب کنید ؟

 

شنژن OPTFOCUS Technology Co. ، Ltd در سال 2009 تاسیس شد ، که یک شرکت تولید کننده با تکنولوژی پیشرفته با 10 سال تجربه در فروش و خدمات جهانی است.

شرکت ما روی تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید و فروش تجهیزات دسترسی XPON ، راه حل FTTH / FTTx و محصولات سیستم کابل کشی غیرفعال تمرکز دارد.ما همچنین متعهد به ارائه خدمات OEM و ODM سفارشی به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی ، اپراتورهای مخابراتی و سیستم یکپارچه هستیم.

 

مرکز تولید OPTFOCUS حدود 2500 مترمربع مساحت و دارای سه کارگاه تولیدی ، 9 خط تولید است.

 

محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته ما به شما کمک می کند بازار و مشتری بیشتری کسب کنید.

SC UPC XPON ONU 1GE 3FE CATV Ont Wifi Router Tx1310 Rx1490 2

 

مزیت شرکت ما:

① صدور گواهینامه شرکت ملی با فناوری پیشرفته

team تیم نوآورانه و تولید فیبر نوری بیش از 10 سال.

Work کارگاه تولید اجزای فعال و غیرفعال فیبر نوری ؛

system سیستم مدیریت کیفیت دقیق ؛

⑤ تامین و خدمات یک توقف حرفه ای ؛

⑥ OEM و ODM موجود است

خدمات قابل اعتماد و به موقع مشتری ؛

SC UPC XPON ONU 1GE 3FE CATV Ont Wifi Router Tx1310 Rx1490 3

 

آیا اکنون می توانیم بحث تجارت را شروع کنیم؟بیایید با شما تماس بگیریم و بهترین تلاش خود را برای کمک به ما بکنیم!

 

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817