FTTH 2 پورت LAN 1GE 1FE خروجی RF روتر فای gpon epon onu

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE
شماره مدل: OFSX622-CW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: USD 25~28 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، Paypal و غیره
قابلیت ارائه: 50000 قطعه / ماه
طول موج (nm): Tx 1310nm ، Rx 1490nm فیبر اتصال دهنده: SC / UPC یا SC / APC
رابط تأمین DC: ورودی V 12 ولت 1 آمپر دمای کارکرد: -5 ~ + 55
ابعاد (میلی متر): 167 * 119 * 32 میلی متر (اصلی) وزن: 0.6 کیلوگرم (اصلی)
برجسته:

Wifi Router Gpon Epon Onu

,

1GE ONT ONU EPON

,

Wifi WDM CATV XPON ONU

FTTH 2 پورت LAN 1GE 1FE خروجی RF روتر فای gpon epon onu

 

OFSX622-CW
پورت های اترنت 1GE + 1FE با Wifi WDM CATV XPON ONU برای راه حل FTTH

 

FTTH 2 پورت LAN 1GE 1FE خروجی RF روتر فای gpon epon onu 0


شرح:
OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU.این برنامه برای تأمین نیازهای سه گانه خدمات اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است و به طور گسترده ای در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری مبتنی بر فناوری GPON و EPON بالغ است و دارای ضریب عملکرد بالا به قیمت ، تضمین های پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) است.کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON مانند ITU-T G.984.x ، نیاز به IEEE802.3ah سازگار است.می توان از آن به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

خصوصیات اساسی

پارامترهای فنی شرح

 

رابط لینک بالا

1 رابط XPON ، SC تک حالت تک فیبر RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (GPON) ، نرخ RX 1.244 گیگابایت بر ثانیه و نرخ TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: -28 dBm ایمنی: مکانیسم تأیید اعتبار ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
اتصال فیبر کانکتور SC / UPC (SC / APC اختیاری)
رابط داده پیوند پایین 1 * 10/100 مگابیت در ثانیه و 1 * 10/100 / 1000M رابط مذاکره خودکار اترنت ، رابط RJ45
نشانگر LED 7 عدد
رابط منبع تغذیه DC ورودی + 12 ولت 1 آمپر
قدرت W8 وات
دمای کار -5 ~ + 55
رطوبت 10 ~ 85٪ (غیر متراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (میلی متر) 167 * 119 * 32 میلی متر (اصلی)
وزن 0.6 کیلوگرم (اصلی)

 

تعریف LED نشانگر

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت به برق خاموش متصل شوید: در اتصال به برق قطع شوید
پون سبز

روشن: درگاه ONU پیوند لینک به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON

خاموش: لینک پیوندهای ONU خراب است

شبکه محلی سبز روشن: به درستی پیوند دهید سوسو زدن: داده ها در حال انتقال خاموش هستند: پیوند به پایین خراب است
وای فای سبز روشن: WIFI خاموش است: راه اندازی WIFI با شکست روبرو می شود
ضرر قرمز

سوسو زدن: اتصال به پورت PON انجام نشد

خاموش: فیبر شناسایی شده برای ورودی

TEL سبز روشن: ثبت موفقیت
خاموش: ثبت نام ناموفق
CATV سبز توان نوری ورودی: 0 ~ -15DBm
قرمز توان نوری ورودی: D0DBm یا -15DBm≥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راه حل ها

FTTH 2 پورت LAN 1GE 1FE خروجی RF روتر فای gpon epon onu 1

 

ما در تجهیزات فیبر نوری تجارت می کنیم ، محصولات اصلی ما در EPON / GPON / XPON ONU ، OLT ، SFP ماژول ، فیبر سوئیچ ، جعبه FTTH ، سیم وصله فیبر ، pigtails و غیره پوشش می دهند.اگر در مورد این محصولات سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.ما خوشحال خواهیم شد که از شما برای انجام تجارت برنده بهره مند شویم.

 

فیس بوک: dora.fang.121

اطلاعات تماس
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817