ماژول فرستنده و گیرنده SFP SM 1310nm 20km با رابط LC

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE, FCC, ROHS
شماره مدل: OFSS-1312-20LD
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 عدد
قیمت: USD 3.9~5.5 / piece
جزئیات بسته بندی: 10 PCS / Pack
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، Paypal ، انتقال بانکی و غیره
قابلیت ارائه: 50000 قطعه / ماه
طول موج: 1310nm نرخ داده: 1.25Gbps
منبع تغذیه: + 3.3V رابط: LC
فاصله انتقال: 20 کیلومتر دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 85
برجسته:

20km SFP Transceiver Module

,

SM 1310nm SFP Transceiver Module

,

1.25Gbps LC Interface Optical Transceiver

سرعت بالا ماژول گیرنده نوری SM 1310nm 20km SFP با رابط LC

 

اعتبار حداکثر مطلق

پارامتر سمبل حداقل حداکثر واحد
ولتاژ تغذیه Vcc -0.5 4.5 V
دمای ذخیره سازی Ts -40 85+
رطوبت عملیاتی - 5 85 ٪

 

شرح

گیرنده های SFP ماژول هایی با کارایی بالا و مقرون به صرفه هستند که از نرخ داده دوتایی 1.25Gbps / 1.0625Gbps و فاصله انتقال 20km با SMF پشتیبانی می کنند.
فرستنده و گیرنده از سه بخش تشکیل شده است: یک فرستنده لیزری FP ، یک فوتودایود PIN با یک تقویت کننده ترانس امپدانس (TIA) و واحد کنترل MCU.همه ماژول ها نیازهای ایمنی لیزر کلاس I را برآورده می کنند.
گیرنده های گیرنده با توافق نامه چند منبع SFP (MSA) و SFF-8472 سازگار هستند.برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به SFP MSA مراجعه کنید.

 

ماژول فرستنده و گیرنده SFP SM 1310nm 20km با رابط LC 0

 

امکانات
- نرخ داده دوگانه با عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps
- 1310 نانومتر لیزر FP و آشکارساز PIN برای انتقال 20 کیلومتر
- سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با ظروف LC دوبلکس
- نظارت دیجیتال تشخیصی:
کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی
- سازگار با SONET OC-24-LR-1
- سازگار با RoHS
- + منبع تغذیه 3.3 ولت
- دمای مورد عملیاتی:
استاندارد: 0 تا + 70 درجه سانتی گراد
تمدید شده: -20 تا + 85 درجه سانتیگراد
صنعتی: -40 تا + 85 درجه سانتیگراد

 

ماژول فرستنده و گیرنده SFP SM 1310nm 20km با رابط LC 1

 

ابعاد ماخانیک

ماژول فرستنده و گیرنده SFP SM 1310nm 20km با رابط LC 2

 

هر گونه سوال در مورد تجهیزات FTTH ، لطفا با ما تماس بگیرید.

ایمیل: fttb@optfocus.com

whatsapp: +86 18126089476

اسکایپ: fttb_5

اطلاعات تماس
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817