کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX622-CW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
نام محصول: حالت دوگانه XPON CATV ONU فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / APC
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm دمای کارکرد: -5 ~ + 55
دمای ذخیره سازی: -30 ~ + 70 رابط تأمین DC:: 12V 0.5A
رنگ: سفید خدمات: نصب شده و ODM
وزن: 0.45 کیلوگرم اندازه جعبه: 20 * 14.5 * 7.8CM
افتخار: 167 * 119 * 32mm بسته بندی: 20pcs / ctn
برجسته:

epon onu

,

epon gpon

اتصال 1GE + 1FE + CATV + WIFI RF حالت دوگانه SC / APC اتصال BOSA XPON ONT ONT

 

 

پورت های 1GE + 1FE Etheernet با WiFI WDM CATV XPON ONU برای FTTH Solution

OFSX622-CW XPON(GPON and EPON dual mode) ONU. OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. It is designed for meeting the triple-play service needs of fixed network operators or cable operators, and widely used in FTTx, video surveillance and other requirements. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. It is based on mature GPON and EPON technology, and has high ratio of performance to price, stable, cost-effective, high reliability, easy management, configuration flexibility and good quality of service (QoS) guarantees. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. It is fully compliant with GPON and EPON technical regulations such as ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah requirement. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. it can be used as GPON or EPON. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

مشخصات فنی

پارامترهای فنی شرح
رابط به بالا 1 رابط XPON،فیبر تک حالته فیبر تک RX 2.488 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر:SC / UPC
قدرت نوری
:حساسیت 4 B 4 dBm:ایمنی -28 dBm: مکانیسم تأیید اعتبار ONU
طول موج (nm) TX 1310nm،RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC (اختیاری SC / APC)
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت 1 * 10 / 100Mbps و 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 8 عدد
رابط تأمین DC ورودی+12V 1A
قدرت 7W
دمای کارکرد -5~+55
رطوبت 10~85٪(عدم تراکم)
دمای ذخیره سازی -30~+70
بعد، ابعاد، اندازه(مامان) 167 * 119 * 32mm(فریم اصلی)
وزن کیلوگرم 0.6 کیلوگرم(فریم اصلی)
ویژگی های WIFI
ویژگی های فنی شرح
آنتن حالت 2T2R
5DBI Gain، Frequency: 2.4G
نرخ نرخ PHY 300Mbps
روش های رمزگذاری WFA WPA WPA2 WAPI
ویژگی های فنی CATV
ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540 m 1540nm
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازده نوری DB45 DB
پهنای باند 1000 45 1000 مگاهرتز
صافی + - 1 DB
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
محدوده کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
از دست دادن بازده RF ≥14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 DB
CTB DB60 DB
CSO DB60 DB

 


 

راه حل

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 0

 

 

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 1

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 2

 

بسته بندی:

بسته بندی عصبی:

0.5KG / PCS ، 24PCS / CTN ، 48 * 43 * 38CM ، 12KG / CTN

 

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 3

محصولات مرتبط

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 4

 

روش پرداخت:

 

 

 

Payment and Shipment

 

 

گواهینامه

certification-1

 

اطلاعات شرکت

 

company

 

دستگاه تست محصولات

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 8

 

عکس نمایشگاه

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 9

کانکتور SC / APC دوگانه حالت EPON GEPON Gpon Olt 1GE 1FE CATV WIFI Mode 10

تجهیزات فیبر نوری 1GE + 1FE + WIFI GPON EPON XPON wifi ONU برای ارتباط فای و ارتباطات EG8247H

 

 

 

با ما تماس بگیرید

مخاطب من به شرح زیر است

Skype: optfocus@outlook.com

ایمیل: ftth@optfocus.com

تلفن: +86 181 2649 4186

با احترام،

خانم کوئینز

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Queenty-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618126494186

WhatsApp : +8613724374817