12V 0.5A DC GPON OLT ONU Fibra Optica Router پشتیبانی از روترهای WiFi 1GE 1FE CATV

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX622-CW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 26~30 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
نام محصول: EPON EPON ONU فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm دمای کارکرد: -5 ~ + 55
دمای ذخیره سازی: -30 ~ + 70 رابط تأمین DC:: 12V 0.5A
رنگ: سفید خدمات: نصب شده و ODM
برجسته:

epon onu

,

gpon onu

GPONFibra optica روتر پشتیبانی 1GE + 1FE + CATV + پورت های WiFi حالت دوگانه GPON یا EPON XPON ONU به جای فیبره F668

 

پورت های 1GE + 1FE Etheernet با WiFI WDM CATV XPON ONU برای FTTH Solution

OFSX622-CW XPON(GPON and EPON dual mode) ONU. OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. It is designed for meeting the triple-play service needs of fixed network operators or cable operators, and widely used in FTTx, video surveillance and other requirements. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. It is based on mature GPON and EPON technology, and has high ratio of performance to price, stable, cost-effective, high reliability, easy management, configuration flexibility and good quality of service (QoS) guarantees. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. It is fully compliant with GPON and EPON technical regulations such as ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah requirement. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. it can be used as GPON or EPON. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

Especificasao tecnica

پارامترهای فنی شرح
رابط به بالا 1 رابط XPON،فیبر تک حالته فیبر تک RX 2.488 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر:SC / UPC
قدرت نوری
:حساسیت 4 B 4 dBm:ایمنی -28 dBm: مکانیسم تأیید اعتبار ONU
طول موج (nm) TX 1310nm،RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC (اختیاری SC / APC)
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت 1 * 10 / 100Mbps و 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 8 عدد
رابط تأمین DC ورودی+12V 1A
قدرت 7W
دمای کارکرد -5~+55
رطوبت 10~85٪(عدم تراکم)
دمای ذخیره سازی -30~+70
بعد، ابعاد، اندازه(مامان) 167 * 119 * 32mm(فریم اصلی)
وزن کیلوگرم 0.6 کیلوگرم(فریم اصلی)
ویژگی های WIFI
ویژگی های فنی شرح
آنتن حالت 2T2R
5DBI Gain، Frequency: 2.4G
نرخ نرخ PHY 300Mbps
روش های رمزگذاری WFA WPA WPA2 WAPI
ویژگی های فنی CATV
ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540 m 1540nm
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازده نوری DB45 DB
پهنای باند 1000 45 1000 مگاهرتز
صافی + - 1 DB
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
محدوده کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
از دست دادن بازده RF ≥14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 DB
CTB DB60 DB
CSO DB60 DB

 

Característica انجام می شود

 

Informacao انجام LED

تعریف چراغ نشانگر
سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز ON: درگاه ONU لینک پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON
خاموش: پیوندهای درگاه لینک ONU معیوب است
LAN سبز روشن: پیوند صحیح پیوند بزنید: داده ها خاموش است: پیوند معیوب را پیوند دهید
وای فای سبز ON: WIFI خاموش است: راه اندازی WIFI شکست خورد
LOS قرمز سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد
خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی


Definicao do inditorador LED

نام محصول
OFSX622-CW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، CATV، 12V منبع تغذیه
OFSX622-VW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، VOIP، منبع تغذیه 12 ولت
OFSX622-CVW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، VOIP، CATV، منبع تغذیه 12 ولت


راه حل

12V 0.5A DC GPON OLT ONU Fibra Optica Router پشتیبانی از روترهای WiFi 1GE 1FE CATV 0

 

بسته بندی:

بسته بندی عصبی:

0.5KG / PCS ، 24PCS / CTN ، 48 * 43 * 38CM ، 12KG / CTN

 

روش پرداخت:

 

 

 

Payment and Shipment

 

 

گواهینامه

certification-1

 

اطلاعات شرکت

 

company

 

دستگاه تست محصولات

12V 0.5A DC GPON OLT ONU Fibra Optica Router پشتیبانی از روترهای WiFi 1GE 1FE CATV 4

 

عکس نمایشگاه

12V 0.5A DC GPON OLT ONU Fibra Optica Router پشتیبانی از روترهای WiFi 1GE 1FE CATV 5

12V 0.5A DC GPON OLT ONU Fibra Optica Router پشتیبانی از روترهای WiFi 1GE 1FE CATV 6

XPON ONU / ONT کارخانهFibra optica روتر پشتیبانی 1GE + 1FE + CATV + پورت های WiFi حالت دوگانه GPON یا EPON XPON ONU به جای فیبره F668

 

 

 

با ما تماس بگیرید

مخاطب من به شرح زیر است

Skype: optfocus@outlook.com

ایمیل: ftth@optfocus.com

تلفن: +86 181 2649 4186

با احترام،

خانم کوئینز

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Queenty-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618126494186

WhatsApp : +8613724374817