FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 9.5~11 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
کاربرد: فیبر به خانه نام محصول: GPON EPON ONU
فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm
دمای کارکرد: -5 ~ + 55 ضمانتنامه: 1 سال
برجسته:

epon onu

,

epon gpon

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHISE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE 0

 

OFSX611
1GE اترنت XPON ONU را برای راه حل FTTH پورت می کند


OFSX611 XPON(GPON and EPON dual mode) ONU. OFSX611 XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. It is designed for meeting the triple-play service needs of fixed network operators or cable operators, and widely used in FTTx, video surveillance and other requirements. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. It is based on mature GPON and EPON technology, and has high ratio of performance to price, stable, cost-effective, high reliability, easy management, configuration flexibility and good quality of service (QoS) guarantees. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. It is fully compliant with GPON and EPON technical regulations such as ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah requirement. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. it can be used as GPON or EPON. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

 

خصوصیات اساسی

 

پارامترهای فنی شرح

 

رابط به بالا

رابط 1 XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت مذاکره خودکار 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 4 عدد
رابط تأمین DC ورودی V 12V 0.5A
قدرت 5W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 85 * 85 * 28 میلی متر (قاب اصلی)
وزن 0.24 کیلوگرم (خط اصلی)

 

 

تعریف چراغ نشانگر

 

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز

ON: درگاه ONU لینک پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON

خاموش: پیوندهای درگاه لینک ONU معیوب است

LAN سبز روشن: پیوند را به طور صحیح سوار کنید: داده ها خاموش است
LOS قرمز

سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد

خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی

 

 

مرجع عکس جسمی

 

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE 1

 

پرداخت و حمل و نقل


1) هر جعبه را درون پالت قرار دهید و به درستی برای سفرهای دریایی یا هوایی بسته بندی کنید.
2) شرایط پرداخت استاندارد: T / T 30٪ DEPOSIT ، 70٪ مانده تعادل قبل از حمل و نقل.
3) سفارش تضمین تجارت آنلاین ، همه چیز به عهده شماست.
4) شرایط پرداخت بیشتری می تواند فراهم شود (PAYPAL ، UNIONELA WESTERN ، MONEYGRAM).

 

Payment and Shipment

 

تصدیق

 

Certification-1

 

اطلاعات شرکت

 

Shenzhen Optfocus Technology Co.,Ltd was established in 2009, OPTFOCUS is a High -tech enterprise, professional R & D, production and sales of Fiber to the Home (FTTH), Fiber to the Building (FTTB) & FTTx, Fiber access network equipment and terminal equipment & cabling system products. شرکت فناوری شنژن Optfocus ، با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد ، OPTFOCUS یک شرکت فناوری پیشرفته ، تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH) ، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx ، شبکه دسترسی فیبر است تجهیزات و تجهیزات ترمینال و محصولات سیستم کابل کشی. It is committed to provide Customized OEM & ODM services to Global communication distributors, Telecom Operators and System Integrators. متعهد است خدمات OEM و ODM سفارشی را به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی ، اپراتورهای ارتباط از راه دور و یکپارچه سازندگان سیستم ارائه دهد.

 

Company

 

آزمایش کردن

 

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE 5

 

نمایشگاه

 

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE 6

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHITE CASE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE 7

 

با ما تماس بگیرید

 

Contact us by email fttb@optfocus.com or submit your inquiry follow the introduction. با ما از طریق fttb@optfocus.com با ما تماس بگیرید یا پرس و جو خود را ارسال کنید و مقدمه آن را انجام دهید. We will get back to you in 12 hours with our favorable price and best consulting service. ما در 12 ساعت با قیمت مطلوب و بهترین خدمات مشاوره به شما باز می گردیم.

 

 

FTTH MODEM 1GE BOSA TYPE WHISE EPON GPON XPON ONU DUAL MODE

اطلاعات تماس
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817