GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 9~12 / piece
جزئیات بسته بندی: 1PCS / BOX ، 80PCS / CTN
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 10000 قطعه در ماه
کاربرد: فیبر به خانه رنگ: سفید
نام محصول: EPON EPON ONU فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm دمای کارکرد: -5 ~ + 55
دمای ذخیره سازی: -30 ~ + 70 رابط تأمین DC:: 12V 0.5A
رطوبت: 85 10 10 ((غیر تراکم) ابعاد (میلی متر): 85 * 85 * 28
برجسته:

epon onu

,

epon gpon

1 PON XPON ONU 1 Ethernet Lan Port ONU EPON / GPON ONT با Fiberhome و هواوی سازگار است

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 0

 

1GE اترنت XPON ONU را برای راه حل FTTH پورت می کند

OFSX611 XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد. It is designed for meeting the triple-play service needs of fixed network operators or cable operators, and widely used in FTTx, video surveillance and other requirements. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. It is based on mature GPON and EPON technology, and has high ratio of performance to price, stable, cost-effective, high reliability, easy management, configuration flexibility and good quality of service (QoS) guarantees. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. It is fully compliant with GPON and EPON technical regulations such as ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah requirement. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز.

 

 

مشخصات محصول

 

مشخصات فنی

پارامترهای فنی شرح
رابط به بالا رابط 1 XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نرخ فیبر: SC / UPC
قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU
طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت مذاکره خودکار 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 4 عدد
رابط تأمین DC ورودی + 12V 0.5A
قدرت 5W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 85 * 85 * 28 میلی متر (قاب اصلی)
وزن 0.24 کیلوگرم (خط اصلی)

 

 

اطلاعات LED

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز ON: درگاه ONU لینک پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON
خاموش: پیوندهای درگاه لینک ONU معیوب است
LAN سبز روشن: پیوند را به طور صحیح سوار کنید: داده ها خاموش است
LOS قرمز سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد
خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی

 

 

اطلاعات سفارش

نام محصول توضیحات محصول
OFSX611 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، منبع تغذیه 12 ولت

 

راه حل

 

 

 

بسته بندی:

بسته بندی نام تجاری Optofucs:

1 PCS / Box ، 90Boxes / CTN ، 48 * 43 * 38CM ، 17.5KG / CTN

بسته بندی خنثی:

1 PCS / Box ، 80Boxes / CTN ، 48 * 43 * 38CM ، 16KG / CTN

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 1

 

 

 

اطلاع:
درباره خرید و حمل و نقل:

1) Products are in stock. 1) محصولات موجود هستند. Contact us and you will buy and ship directly. با ما تماس بگیرید و به طور مستقیم خرید و ارسال خواهید کرد.
2) Shipping cost is depend on address and nation. 2) هزینه حمل و نقل بستگی به آدرس و کشور دارد. Please contact us to check the further cost. لطفا برای بررسی هزینه های بیشتر با ما تماس بگیرید
3) Every carton includes 80 pcs of ONU device (Neutral type). 3) هر کارتن شامل 80 قطعه دستگاه ONU (نوع خنثی) است. Purchase order started with one carton. سفارش خرید با یک کارتن شروع شد.
4) Shipping is clearly through express. 4) حمل و نقل به روشنی انجام می شود. There will be a little bit delay of status updating. کمی به روزرسانی وضعیت کمی تأخیر خواهد داشت. Please be patient. لطفا صبور باشید. Deliver time is about 5-10 workdays. زمان تحویل حدود 5-10 روز کاری است.
5) Please do your best to cooperate with express company to do custom clearance. 5) لطفاً بهترین تلاش خود را برای همکاری با شرکت اکسپرس برای انجام ترخیص کالا از گمرک انجام دهید. If it result in any delay or return back, seller do not take any responsiblity. اگر منجر به تاخیر شود یا به عقب برگردد ، فروشنده هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.


درباره شایستگی:

1) این است ایکسPON ONU / ONT این بدان معنی است که آن را با EPON / GPON OLT متناسب است.
2) Some OLT appears propriatary protocol. برخی OLT پروتکل اختصاصی به نظر می رسد. that result in incompatible to ONU. نتیجه آن ناسازگار با ONU است. (اگر به نمونه یا مجموعه کامل تجهیزات نیاز دارید ، در مورد راه حل ها با ما گپ بزنید.)


درباره محصولات و خدمات:

1) محصولات از پل و روتر پشتیبانی می کنند.
2) این محصولات است بدون مارک. . If need brand, please chat with us, we support در صورت نیاز به برند ، لطفا با ما گپ بزنید ، ما پشتیبانی می کنیم نصب شده و ODM خدمات
3) اتصال دهنده: SC / UPC، در صورت نیاز به SC / APC ، لطفا با ما تماس بگیرید ، ما نیز پشتیبانی می کنیم.
4) For this model, we have two kind of design, BOSA & SFF. 4) برای این مدل ، دو نوع طراحی داریم ، BOSA & SFF. This one is made of BOSA solution ( Chat with us, if you need SFF) این یکی از راه حل BOSA ساخته شده است (در صورت نیاز به SFF با ما گپ بزنید)
5) آداپتور برق در اصل: اتحادیه اروپا (Two round plug). (دو شاخه گرد). if you need any other standards please note us when you place the order, we will suppy accordingly. اگر به استانداردهای دیگری احتیاج دارید ، لطفاً هنگام سفارش خود به ما توجه کنید ، ما به همین ترتیب از ما دلجویی می کنیم.
6) ضمانت: 1 سال.

 

روش پرداخت:

 

 

 

Payment and Shipment

 

 

گواهینامه

certification-1

 

اطلاعات شرکت

 

company

 

دستگاه تست محصولات

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 5

 

عکس نمایشگاه

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 6

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 7

 

 

 

 

با ما تماس بگیرید

مخاطب من به شرح زیر است

Skype: optfocus@outlook.com

ایمیل: ftth@optfocus.com

تلفن: +86 181 2649 4186

با احترام،

خانم کوئینز

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Queenty-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618126494186

WhatsApp : +8613724374817