FTTH 1GE 1 Port Onu Gpon Olt دستگاه 1.25G White Color سازگار با ZTE Fiberhome

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 9~12 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
کاربرد: فیبر به خانه رنگ: سفید
نام محصول: EPON EPON ONU فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm درجه حرارت: -5 ~ + 55
ذخیره سازی دما.: -30 ~ + 70 رابط تأمین DC:: 12V 0.5A
برجسته:

epon onu

,

gpon onu

FTTH 1GE GEPON 1port onp gpon olt 1.25G gpon onu فیبر ZTE سازگار

1GE اترنت XPON ONU را برای راه حل FTTH پورت می کند

OFSX611 XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

مشخصات فنی

پارامترهای فنی شرح
رابط به بالا 1 رابط XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر: SC / UPC
قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU
طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت مذاکره خودکار 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 4 عدد
رابط تأمین DC ورودی + 12V 0.5A
قدرت 5W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 85 * 85 * 28 میلی متر (قاب اصلی)
وزن 0.24 کیلوگرم (خط اصلی)

مشخصات محصول

اطلاعات LED

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز ON: درگاه ONU پیوند پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON
خاموش: پیوند درگاه لینک ONU معیوب است
LAN سبز روشن: پیوند را به طور صحیح سوار کنید: داده ها خاموش است: پیوند معیوب را پیوند دهید
از دست دادن قرمز سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد
خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی

اطلاعات سفارش

نام محصول توضیحات محصول
OFSX611 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، منبع تغذیه 12 ولت

راه حل

بسته بندی:

بسته بندی نام تجاری Optofucs:

1 PCS / Box ، 90Boxes / CTN ، 48 * 43 * 38CM ، 17.5KG / CTN

بسته بندی خنثی:

1 PCS / Box، 80Boxes / CTN، 48 * 43 * 38CM، 16KG / CTN

روش پرداخت:

پرداخت و حمل و نقل

گواهینامه

گواهینامه -1

اطلاعات شرکت

شرکت

دستگاه تست محصولات

عکس نمایشگاه

با ما تماس بگیرید

مخاطب من به شرح زیر است

Skype: optfocus@outlook.com

ایمیل: ftth@optfocus.com

تلفن: + 86 181 2649 4186

با احترام،

خانم کوئینز

اطلاعات تماس
Queenty-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618126494186

WhatsApp : +8613724374817