حساسیت بالا GPON OLT ONU Bridge Router Mode SC سازگار با Huawei HG8010

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE,ROHS,FCC, ANATEL
شماره مدل: OFSE611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 90 عدد
قیمت: 8
جزئیات بسته بندی: کارتن 50 * 45 * 40 سانتی متر
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال ، تضمین تجارت alibaba
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
حالت: Bridge و روتر اتصال دهنده: SC
حساسیت: -4 تا -26dbm پایین دست LAN: رابط های اترنت سازگار خودکار 1 * 10/100 / 1000mbps ، duplex full / half duplex ، اتصال RJ45
WRT را باز کنید: بله DHCP: بله
PPPOE: بله IPV6: بله
برجسته:

gpon onu

,

epon gpon

اطلاع:

درباره خرید و حمل و نقل:

  1. محصولات موجود هستند. با ما تماس بگیرید و به طور مستقیم خرید و ارسال خواهید کرد.
  2. هزینه حمل و نقل بستگی به آدرس و کشور دارد. لطفاً برای بررسی هزینه های بیشتر با ما تماس بگیرید
  3. هر کارتن شامل 90 عدد دستگاه ONU است. سفارش خرید با یک کارتن شروع شد.
  4. حمل و نقل کاملاً واضح است. کمی به روزرسانی وضعیت کمی تأخیر خواهد داشت. لطفا صبور باشید. زمان تحویل حدود 5-10 روز کاری است.
  5. لطفاً بهترین تلاش خود را برای همکاری با شرکت اکسپرس برای انجام ترخیص سفارشی انجام دهید. در صورت بروز هرگونه تاخیر یا بازگشت به عقب ، فروشنده هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

درباره شایستگی:

  1. این EPON ONU / ONT است به این معنی که فقط با EPON OLT مطابقت دارد. قبل از خرید آن آگاه باشید.
  2. برخی OLT پروتکل اختصاصی به نظر می رسد. که نتیجه آن با ONU ناسازگار است. (اگر به نمونه نیاز دارید ، اگر به مجموعه کاملی از دستگاه OLT نیاز دارید ، با ما گپ بزنید)

درباره محصولات و خدمات:

  1. محصولات از پل و روتر پشتیبانی می کنند.
  2. این محصولات با مارک "OPTFOCUS" است. (در صورت نیاز به خالی با ما تماس بگیرید)
  3. اتصال دهنده: SC / UPC
  4. برای این مدل ، دو نوع طراحی داریم ، BOSA & SFF. این یکی توسط ماژول SFF ساخته شده است که یک فرستنده نوری مرمت شده است. ارزان تر است و با ضمانت پوشانده می شود. (در صورت نیاز به BOSA با ما گپ بزنید)
  5. آداپتور برق در اصل: استاندارد اروپایی. (دو شاخه دور). اگر به هر استاندارد دیگری نیاز دارید ، لطفاً هنگام سفارش ، توجه داشته باشید.
  6. گارانتی: 1 سال اگر در طول 1 سال مشکلی ظاهر شد ، آن را ارسال کنید و ما آن را برای شما ترمیم خواهیم کرد.

مشخصات:

موارد فنی شرح
خاصیت نوری

PON بالادست

رابط

1 رابط EPON ، SC یک حالت / فیبر تک ،

متقارن 1.25 گیگابیت بر ثانیه

طول موج Tx 1310nm ، Rx 1490nm
توان خروجی نوری -1 ~ + 4dBm
دریافت حساسیت <-26dBm
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
رابط نوری اتصال SC / UPC

پایین دست LAN

رابط

رابط های اترنت سازگار با خودکار 1 * 10/100 / 1000Mbps ،

اتصالات کامل Duplex / Half Duplex ، RJ45

سوئیچ لایه 2/3 پشتیبانی IEEE802.1Q VLAN
مهار نرخ سرعت پشتیبانی از بسته پخش شده در ONU
کنترل جریان IEEE 802.3X
16 آدرس چندپخشی را در هر پورت LAN پشتیبانی کنید
استراتژی امنیتی

پشتیبانی از AES-128 ، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالادست

و پایین دست

پشتیبانی از به روز رسانی پویا از کلید

مدیریت

نگهداری

مدیریت متمرکز OLT بر اساس OAM
وب ، CLI
از راه دور نرم افزار را ارتقا دهید
اطلاعات سخت افزار
شاخص ها

4 شاخص ، برای وضعیت منبع تغذیه ، پورت PON و 1

پورت گیگا-اترنت.

منبع تغذیه نامتناوب + 12 ولت ، آداپتور برق AC-DC خارجی
چیپست چیپست zte
سوئیچ برق 1
مصرف برق .52.5W
شرایط عملکرد دما عامل: -5 ~ + 55
رطوبت عامل: 90 10 10 ((بدون چگالش)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دما: -30 ~ + 60
ذخیره رطوبت: 90 10 10 ((بدون چگالش)
بعد، ابعاد، اندازه 83mm * 83mm * 25mm (طول * عرض * ارتفاع)
وزن خالص 0.24 کیلوگرم

اطلاعات تماس
Mason-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817