1GE + 3FE FTTH GPON EPON سازگاری خوب پشتیبانی از داده ها Enscryption

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG624-W
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: 270x162x45mm
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر هفته

خوب سازگاری ftth EPON ONU 1GE + 3FE با WIFI

توضیحات محصول:

آیتم های فنی شرح
مورد پارامتر
رابط PON رابط 1GPON، SC تک حالت / تک فیبر، uplink 1.25Gbps، Downlink 2.5Gbps
رابط کاربر اترنت RJ45Port به اینترنت محلی، 1 پورت GE و پورت 3 FE به صورت خودکار، 1 * WIFI متصل می شود
رابط قدرت منبع تغذیه 12V DC، منبع تغذیه منبع تغذیه AC / DC خارجی 12 ولت 0.5A
PON طول موج: Tx 1310nm، Rx1490nm
نوری Tx قدرت نوری: -1 ~ 4dBm
پارامتر Rx حساسیت: -26dBm
اشباع قدرت نوری: -3dBm
نوع اتصال: SC
فیبر نوری: فیبر تک حالت 9/125 ب ام
پارامتر انتقال داده خروجی PON: Downstream 950Mbps؛ در جریان 930 مگابیت در ثانیه
اترنت: 1 بندر GE و 3 FE
نسبت تلفات بسته: <1 * 10E-12
تأخیر: <1.5ms
مدیریت شبکه پشتیبانی از IEEE802.3 QAM، ONU را می توان از طریق OLT مدیریت کرد
مدیریت از راه دور از طریق SNMP و Telnet
مدیریت محلی
تابع مدیریت مانیتور وضعیت، مدیریت پیکربندی، مدیریت زنگ هشدار، مدیریت ورود
شاخص LED PWR: قدرت بالا یا پایین
OPTIN: وضعیت لینک نوری
LINK: ONU ثبت شده است
ETH: وضعیت لینک اینترفیس اترنت
LAN: وضعیت لینک اینترفیس اترنت
WIFI: وضعیت WIFI
قدرت آداپتور برق AC / DC خارجی 12V 1A
مصرف برق: کمتر از 12W
مشخصات فیزیکی مورد ابعاد: 180mm (L) x 120mm (W) x27mm (H)
وزن مورد: 0.2 کیلوگرم
مشخصات محیطی دمای کار: 0 تا 50 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی: -40 تا 85 درجه سانتیگراد رطوبت: 10٪ تا 90٪ (غیر متراکم) رطوبت ذخیره سازی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ویژگی:

1. پشتیبانی محدودیت نرخ پورت و کنترل پهنای باند؛

2. مطابق استاندارد IEEE802.3ah

3. فاصله تا 20KM

4. پشتیبان گیری داده ها، پخش گروهی، جداسازی پورت Vlan، RSTP و غیره.

5. پشتیبانی از پهنای باند پویا اختصاص (DBA)

6. پشتیبانی از ONU خودکار کشف / تشخیص لینک / ارتقاء از راه دور نرم افزار؛

7. پشتیبانی بخش VLAN و جداسازی کاربر برای جلوگیری از طوفان پخش؛

8. پشتیبانی از خاموش کردن عملکرد زنگ هشدار، آسان برای تشخیص مشکل لینک

9. پشتیبانی از پخش تابع مقاومت در برابر طوفان

10. انزوا پورت را در بین پورت های مختلف پشتیبانی می کند

11. پشتیبانی از ACL و SNMP برای پیکربندی فیلتر بسته های داده انعطاف پذیر

12. طراحی تخصصی برای جلوگیری از شکست سیستم برای حفظ سیستم پایدار

13. پشتیبانی از نرم افزار به روز رسانی آنلاین

14. مدیریت شبکه EMS بر اساس SNMP، مناسب برای نگهداری

نمایشگاه محصولات

پورت اترنت 1GE + 3FE با Wifi GPON ONU برای راه حل FTTH











کاربرد





اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817