خوب سازگار GPON EPON 4 Ports SC / UPC با ارتقاء / دانلود از راه دور

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG624
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: 198x136x37mm
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر هفته

خوب 4 پورت GPON ONU 1GE + 3FE + 1 PON SC / UPC را پشتیبانی می کند

توضیحات محصول

آیتم های فنی شرح
آیتم های فنی شرح
رابط کاربری Upstream PON 1 GPON interface، SC تک حالت / تک فیبر، uplink 1.25Gbps، 2.5Gbps downlink
طول موج Tx 1310nm، Rx 1490nm
قدرت خروجی نوری -1 ~ 4dBm
حساسیت دریافتی <-26dBm
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
رابط نوری اتصال SC / UPC
بندر LAN4 / 3/2/1 RJ45Port به اینترنت محلی، 1 پورت GE و پورت 3 FE متصل می شود
لایه 2/3 سوئیچ پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q
مهار بسته های پخش در ONU را پشتیبانی می کند
کنترل جریان IEEE 802.3X
پشتیبانی از 16 آدرس چندرسانه ای در هر پورت LAN
استراتژی امنیت پشتیبانی از AES-128، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالا و پایین دست
پشتیبانی از به روز رسانی دینامیکی کلید
نگهداری مدیریت مدیریت OLT متمرکز بر اساس OAM
WEB، CLI
نرم افزار را از راه دور ارتقا دهید
شاخص ها 7 شاخص برای وضعیت منبع تغذیه، پورت PON و 4 پورت اترنت.
منبع تغذیه نامتناوب 12 ولت، آداپتور برق AC-AC خارجی
چیپ ست zte chipset
مصرف برق ≤2.5W
شرایط عملکرد دمای عملیاتی: 0 ~ + 60 ℃
رطوبت کاری: 10 ~ 85٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دمای: -40 ~ + 80 ℃
ذخیره رطوبت: 5 ~ 95٪ (غیر متراکم)
بعد، ابعاد، اندازه 180mm * 120mm * 28mm (طول * عرض * ارتفاع)
وزن خالص 0.24 کیلوگرم

ویژگی:

نمایشگاه محصولات

1GE + 3FE پورت اترنت GPON ONU برای راه حل FTTH



کاربرد

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817