Plug / Play FTTH GPON OLT 4GE RJ45 ارتقاء خودکار نرم افزار خودکار 20km دورترین فاصله

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG3508
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: 540 میلیمتر × 367 میلیمتر × 100 میلیمتر
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر هفته

قابل اعتماد FTTH GPON OLT 8 * GPON + 4GE RJ45 + 4 * 10GE SFP قابل اعتماد

توضیحات محصول

آیتم های فنی شرح
جاده ها 8 * رابط PON، SC تک حالت / تک فیبر، 1.25Gbps؛
4 * 10/100 / 1000Mbps RJ45
4 * SFP +
طول موج Tx 1310nm، Rx 1490nm
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
استاندارد IEEE802.3ah
IEEE 802.1D، Spanning Tree
IEEE 802.1Q، VLAN
IEEE 802.1w، RSTP
IEEE 802.3ad، LACP
اترنت - II، اترنت-SNAP
IEEE 802.3ad VLAN Stacking (Q در Q)
VLNA موارد جدول 4K VLAN
VLAN بر اساس پورت، MAC، پروتکل و زیر شبکه IP است.
بند QinQ و QinQ انعطاف پذیر (StackVLAN)
VLAN Swap و VLAN Remark
GVRP
T افزودن، حذف و جایگزینی VLAN بر اساس ONU
جریان کسب و کار
مدیریت پشتیبانی از رابط خط فرمان (CLI)، پورت کنسول
نگهداری مدیریت پیکربندی وب و پیکربندی وب.
IGMPv1 / v2 / v3.STP / RSTP / MSTP.ACL.
QoS.SNMPv1 / v2 / v3
منبع تغذیه AC: 90 ~ 260V، 47 ~ 63Hz
DC: -36V ~ -72V؛ منبع تغذیه دوگانه اختیاری
مصرف برق ≤25W
شرایط عملکرد دمای عملیاتی: -5 ~ + 55 ℃
رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃، ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
بعد، ابعاد، اندازه 442mm * 300mm * 44mm (طول * عرض * ارتفاع)
وزن خالص

1.84 کیلوگرم

ویژگی:

نمایشگاه محصولات


محبوب ترین و با کیفیت 8 * GPON + 4GE RJ45 + 4 * 10GE SFP + OLT FTTH ترمینال نوری




کاربرد

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817