FTTH فیبر خانه ترمینال GPON ONU 1GE + 3FE با WIFI قابل سازگار برای Fiberhome Huawei Olt

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSE624-W
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: 85x85x25mm
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر هفته
طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm چیپ ست: zte chipset
قدرت نوری TX: -1 ~ 4dBm حساسیت RX: -26dBm
قدرت نوری اشباع: -3dBm نوع اتصال: SC
فیبر نوری: فیبر تک حالت 9/125 بم وزن مورد: 0.2kg
ابعاد مورد: 180mm (L) x 120mm (W) x27mm (H) دمای کارکرد: 0 تا 50 درجه سانتیگراد
رابط PON: رابط 1GPON، SC تک حالت / تک فیبر، uplink 1.25Gbps، Downlink 2.5Gbps
برجسته:

gpon onu

,

epon gpon

FTTH فیبر خانگی ترمینال GPON ONU 1GE + 3FE با WIFI سازگاری با Fiberhome Huawei Olt

توضیحات محصول

پرطرفدارترین و با کیفیت بالا FTTH 1GE + 3FE پورت اترنت با WiFi GPON ONU برای استفاده در دفتر

مشخصات فنی

مورد پارامتر
رابط PON رابط 1GPON، SC تک حالت / تک فیبر، uplink 1.25Gbps، Downlink 2.5Gbps
رابط کاربر اترنت RJ45Port به اینترنت محلی، 1 پورت GE و پورت 3 FE به صورت خودکار، 1 * WIFI متصل می شود
رابط قدرت منبع تغذیه 12V DC، منبع تغذیه منبع تغذیه AC / DC خارجی 12 ولت 0.5A
پارامتر انتقال داده خروجی PON: Downstream 950Mbps؛ در جریان 930 مگابیت در ثانیه
اترنت: 1 بندر GE و 3 FE
نسبت تلفات بسته: <1 * 10E-12
تأخیر: <1.5ms
مدیریت شبکه پشتیبانی از IEEE802.3 QAM، ONU را می توان از طریق OLT مدیریت کرد
مدیریت از راه دور از طریق SNMP و Telnet
مدیریت محلی
تابع مدیریت مانیتور وضعیت، مدیریت پیکربندی، مدیریت زنگ هشدار، مدیریت ورود
شاخص LED PWR: قدرت بالا یا پایین
OPTIN: وضعیت لینک نوری
LINK: ONU ثبت شده است
ETH: وضعیت لینک اینترفیس اترنت
LAN: وضعیت لینک اینترفیس اترنت
WIFI: وضعیت WIFI
قدرت آداپتور برق AC / DC خارجی 12V 1A
مصرف برق: کمتر از 12W
مشخصات فیزیکی مورد ابعاد: 180mm (L) x 120mm (W) x27mm (H)
وزن مورد: 0.2 کیلوگرم
مشخصات محیطی دمای کار: 0 تا 50 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی: -40 تا 85 درجه سانتیگراد رطوبت: 10٪ تا 90٪ (غیر متراکم) رطوبت ذخیره سازی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ویژگی:

عکس مرجع فیزیکی:

ابعاد شاسی:

ابعاد بسته:

در اینجا جعبه جعبه ابعاد 1 پورت EPON ONU برای مرجع شما است.

اندازه 1 پورت EPON ONU: 185x110x40mm

P ower استاندارد تامین:

کاربرد

اطلاعات تماس
Alex-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618129917186

WhatsApp : +8613724374817