EPON ONU 1GE + 3FE مجتمع چند منظوره سازگار با Fiberhome OLT

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSE624
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: 85x85x25mm
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر هفته
طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm چیپ ست: zte chipset
سوئیچ های قدرت: 1 دمای عملیاتی: 0 ~ 60 ℃
رطوبت عامل: 10 ~ 85٪ (غیر متراکم) وزن خالص: 0.24 کیلوگرم
رابط نوری: اتصال SC / UPC دورترین فاصله: 20 کیلومتر بین OLT و ONU
منبع تغذیه DC: + 12V، آداپتور برق خارجی AC-DC ابعاد: 180mm * 120mm * 28mm (طول * عرض * ارتفاع)
رابط کاربری Upstream PON: 1 رابط EPON، SC تک حالت / تک فیبر، متقارن 1.25Gbps
برجسته:

epon onu

,

epon gpon

EPON ONU 1GE + 3FE چند منظوره یکپارچه شده نرم افزار ftth با Huawei، Fiberhome OLT سازگار است

توضیحات محصول

پورت های Ethernet FTTH 1GE با محبوب ترین و با کیفیت بالا با WiFi EPON ONU برای استفاده در دفتر

مشخصات فنی

آیتم های فنی شرح
رابط کاربری Upstream PON 1 رابط EPON، SC تک حالت / تک فیبر، متقارن 1.25Gbps
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
رابط نوری اتصال SC / UPC

پورت LAN 4/3/2/1

اتصال پورت RJ45 به اینترنت محلی، پورت 1GE و پورت 3FE به طور خودکار
لایه 2/3 سوئیچ

پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q

مهار بسته های پخش در ONU را پشتیبانی می کند

کنترل جریان IEEE 802.3X

پشتیبانی از 16 آدرس چندرسانه ای در هر پورت LAN

استراتژی امنیت

پشتیبانی از AES-128، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالا و پایین دست

استراتژی امنیت

پشتیبانی از به روز رسانی دینامیکی کلید

نگهداری مدیریت مدیریت OLT متمرکز بر اساس OAM
WEB، CLI
نرم افزار را از راه دور ارتقا دهید
اطلاعات سخت افزاری
شاخص ها

7 شاخص برای وضعیت منبع تغذیه، پورت PON و 4 پورت اترنت.

منبع تغذیه DC 12 ولت، آداپتور برق AC-AC خارجی

مصرف برق

≤2.5W

چیپ ست zte chipset
شرایط عملکرد دمای عملیاتی: 0 ~ + 60 ℃
رطوبت کاری: 10 ~ 85٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دمای: -40 ~ + 80 ℃
ذخیره رطوبت: 5 ~ 95٪ (غیر متراکم)

ویژگی:

عکس مرجع فیزیکی:

ابعاد شاسی:

ابعاد بسته:

در اینجا جعبه جعبه ابعاد 1 پورت EPON ONU برای مرجع شما است.

اندازه 1 پورت EPON ONU: 185x110x40mm

P ower استاندارد تامین:

کاربرد

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817