مینی EPON ONU دستگاه ترمینال با ZTE Chipset 1 EPON رابط SC / UPC اتصال

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: RoHS
شماره مدل: OFSE611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: $8.6-$9.5 per pcs
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در جعبه
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 عدد در هر هفته

مینی EPON ONU دستگاه ترمینال با ZTE Chipset 1 EPON رابط SC / UPC اتصال

شرح:

OFSE611 یک ترمینال کوتاه EPON ONU است که برای دسترسی به پهنای باند خالص اعمال می شود. این طراحی ساختار فشرده مینی نوع با ادغام بالا را می پذیرد و می تواند رابط های 1 GE (RJ45) را فراهم کند. پشتیبانی از فناوری لایه 2 سوئیچ اترنت و نگهداری و مدیریت آن آسان است. این می تواند به درخواست دسترسی FTTH / FTTP برای کاربران ساکن و کسب و کار اعمال شود. و کاملا مطابق با مقررات فنی مانند IEEE802.3ah و نیاز فنی EPON تجهیزات (V3.1) است.

ویژگی:

برنامه های کاربردی:

مشخصات عملکرد:

آیتم های فنی شرح
اموال نوری
رابط کاربری Upstream PON 1 رابط EPON، SC تک حالت / تک فیبر، متقارن 1.25 Gbps
طول موج Tx 1310nm، Rx 1490nm
قدرت خروجی نوری -1 ~ 4dBm
حساسیت دریافتی <-26dBm
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
رابط نوری اتصال SC / UPC
رابط LAN پایین دست اینترفیس اترنت انطباق پذیر 1 * 10/100 / 1000Mbps، دوبلکس کامل / نیمه دوبلکس، اتصالات RJ45
لایه 2/3 سوئیچ پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q
مهار بسته های پخش در ONU را پشتیبانی می کند
کنترل جریان IEEE 802.3X
پشتیبانی از 16 آدرس چندرسانه ای در هر پورت LAN
استراتژی امنیت

پشتیبانی از AES-128، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالا و پایین دست

پشتیبانی از به روز رسانی دینامیکی کلید

نگهداری مدیریت مدیریت OLT متمرکز بر اساس OAM
WEB، CLI
نرم افزار را از راه دور ارتقا دهید
اطلاعات سخت افزاری
شاخص ها 4 شاخص برای وضعیت منبع تغذیه، بندر PON و 1 پورت Giga-Ethernet.
منبع تغذیه DC + 5V، آداپتور برق خارجی AC-DC
چیپ ست zte chipset
سوئیچ قدرت 1
مصرف برق ≤2.5W
شرایط عملکرد دمای عملیاتی: -5 ~ + 55 ℃
رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃
ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
بعد، ابعاد، اندازه 83mm * 83mm * 25mm (طول * عرض * ارتفاع)
وزن خالص 0.24 کیلوگرم

ابعاد بسته:

در اینجا جعبه جعبه ابعاد 1 پورت EPON ONU برای مرجع شما است.

اندازه 1 پورت EPON ONU.

233x153x55 میلیمتر

برچسب:

epon onu

epon gpon

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817