مبدل رسانه ای Gigabit FX + 10/100 / 1000M TX POE، مینی 2 پورت فیبر رسانه تبدیل

اطلاعات پایه
محل منبع: مایان لند، چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE, FCC, RoHS
شماره مدل: OFS-PE-GS-20
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: USD 32-36 per pcs
جزئیات بسته بندی: 90x70x26 میلیمتر
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
LED تشخیصی: لینک برق / فعالیت Connectort: SC / FC / ST
نرخ داده: 10/100 / 1000Mpbs مصرف برق: &lt;30w</span>
گارانتی: 1 سال درجه حرارت: 0 ~ 50 ℃ (عامل) -20 ~ 70 ℃ (ذخیره سازی)
ابعاد: 90x70x26 میلیمتر
برجسته:

managed poe switch

,

ethernet switch poe

مبدل رسانه ای Gigabit FX + 10/100 / 1000M TX POE، مینی 2 پورت فیبر رسانه تبدیل

بیش از Fiber Media Converter و همچنین می تواند یک Power over Ejector انژکتور باشد. همچنین بهترین راه حل برای یافتن داده ها و منابع قدرت برای تجهیزات شبکه ای که در آن طول می کشد.

این سری رسانه OFS-PE-GS سری 10/100 / 1000Base T / TX به 1000Base FX Power over Ethernet (PoE) است که به عنوان منبع قدرت تجهیزات Sourcing (PSE) عمل می کند که اجازه می دهد تا مبدل قدرت را به IEEE802.3af PoE دستگاه های استاندارد سازگار (PDs) با استفاده از اتصال جفت پیچ خورده. قدرت فرستاده شده همراه با داده ها در یک کابل تک (RJ45) به شما اجازه می دهد شبکه خود را گسترش دهید که در آن هیچ خطوط برق یا خروجی ها وجود ندارد. از کجا می خواهید به دستگاه هایی نظیر Wifi Aps. دوربین های IP یا IP Phones.etc.

مشخصات:

استاندارد IEEE802.3i 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX
IEEE802.3z 1000BASE-TX
کنترل جریان IEEE802.3x
IEEE802.3af قدرت بیش از اترنت
قدرت پو 15.4 وات در هر پورت (IEEE802.3af)
سیم کشی: داده ها و قدرت ارائه بیش از جفت 1/2 و 3/6
کابل: UTP cat.5 یا بالاتر
نوع فیبر چند حالت (MM): 62.5 / 125m.50 / 125m
حالت تک (SM): 9 / 125m
فاصله چند حالت و فیبر دوگانه 550M
تنها حالت و تنها فیبر: 20/40/60/80 / 120KM
نرخ داده 10/100 / 1000Mpbs
اتصال دهنده RJ45، SC، FC / LC
طول موج 1310 نانومتر 1490 نانومتر 1550 نانومتر
LED تشخیصی لینک برق / فعالیت
قدرت DC48-57V
مصرف برق <30w
درجه حرارت 0 ~ 50 ℃ (عامل) -20 ~ 70 ℃ (Storag)
رطوبت 10 ~ 90٪ غیر codensing
بعد، ابعاد، اندازه 90x70x26

ویژگی:

◆ با پشتیبانی از PoE برای صرفه جویی در هزینه انرژی infraction

◆ IEEE 802.3af / در PoE PSE (منبع قدرت تجهیزات) سازگار

◆ اتصال به PoE switches.mid-span hubs.or otcher 802.3af منبع قدرت منبع (PSE).

◆ پشتیبانی کامل حالت دوگانه و حالت مذاکره برای فیبر پورت.

◆ واحد مستقل با طراحی مینی.

سفارش اطلاعات:

OFS-PE-GS-2 10/100 / 1000M اترنت دوبل فیبر سوئیچ با 1 پورت UTP و 1 پورت فیبر چند منظوره، 850 یا 1310 نانومتر از طول موج نوری، حداکثر فاصله فیبر تا 550 متر، پشتیبانی از 15.4W PSE.
OFS-PE-GS-XX 10/100 / 1000M اترنت سوئیچ فیبر دوگانه با 1 پورت UTP و 1 پورت فیبر تک مود، 1310 و 1550 نانومتر از طول موج نوری، فاصله حداکثر فیبر تا 20 تا 120 کیلومتر است. پشتیبانی 15.4W PSE.
OFS-PE-GWS01 / 02-XX 10/100 / 1000M اترنت فیبر یکپارچه با 1 پورت UTP و 1 پورت فیبر تک مجهول، 1310 / 1550nm از طول موج نوری، فاصله حداکثر فیبر تا 20 ~ 120km. پشتیبانی از 15.4W PSE.
OFS-PE-GASXX 10/100 / 1000M اترنت دو فایبرگ با 1 پورت UTP و 1 پورت 10/100 / 1000M RJ45 و 1 1000M SFP سوکت. فاصله حداکثر فیبر تا 5-120 کیلومتر. پشتیبانی از 15.4W PSE.

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817