چیپ ست RTL واحد شبکه نوری حالت دوگانه 1ge + 1fe + catv + wifi epon gpon onu

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE
شماره مدل: OFSX622-CW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: USD 24.5~27.9 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، Paypal و غیره
قابلیت ارائه: 50000 قطعه / ماه
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm رابط داده پیوند پایین: 1 * 10/100 مگابیت در ثانیه و 1 * 10/100 / 1000M رابط مذاکره خودکار اترنت ، رابط RJ45
وای فای: 2.4G No input file specified.: 5DBI GAIN
دمای کارکرد: -5 ~ + 55 کلید واژه ها: WIFI ONU
برجسته:

GPON XPON ONU

,

CATV XPON ONU

,

Onu Ont Epon Wifi Router

چیپ ست RTL واحد شبکه نوری حالت دوگانه 1ge + 1fe + catv + wifi epon gpon onu


شرح:


OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU.این برنامه برای تأمین نیازهای سه گانه خدمات اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است و به طور گسترده ای در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری مبتنی بر فناوری GPON و EPON بالغ است و دارای ضریب عملکرد بالا به قیمت ، تضمین های پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) است.این کاملاً مطابق با مقررات فنی GPON و EPON مانند ITU -T G.984.x ، نیاز به IEEE802.3ah است.می توان از آن به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

خصوصیات اساسی

 

پارامترهای فنی شرح

 

رابط لینک بالا

1 رابط XPON ، SC تک حالت تک فیبر RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (GPON) ، نرخ RX 1.244 گیگابایت بر ثانیه و نرخ TX 1.244 گیگابایت بر ثانیه (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: -28 dBm ایمنی: مکانیسم تأیید اعتبار ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
اتصال فیبر کانکتور SC / UPC (SC / APC اختیاری)
رابط داده پیوند پایین 1 * 10/100 مگابیت در ثانیه و 1 * 10/100 / 1000M رابط مذاکره خودکار اترنت ، رابط RJ45
نشانگر LED 7 عدد
رابط منبع تغذیه DC ورودی + 12 ولت 1 آمپر
قدرت W8 وات
دمای کار -5 ~ + 55
رطوبت 10 ~ 85٪ (غیر متراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (میلی متر) 167 * 119 * 32 میلی متر (اصلی)
وزن 0.6 کیلوگرم (اصلی)

 

ویژگی های WIFI

 

ویژگی های فنی شرح
آنتن

حالت 2T2R

5DBI سود ، فرکانس: 2.4G

نرخ نرخ PHY 300 مگابیت در ثانیه
روش های رمزگذاری WFA ، WPA ، WPA2 ، WAPI

 

CATV فنی امکانات

 

ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540 ~ 1560 نانومتر
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازگشت نوری ≥45 DB
پهنای باند 45 ~ 1000 مگاهرتز
صافی 士 1 دسی بل
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
دامنه کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
افت بازده RF خروجی DB14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 دسی بل
CTB DB60 دسی بل
CSO DB60 دسی بل

 

امکانات

محصولات مرتبط

 

چیپ ست RTL واحد شبکه نوری حالت دوگانه 1ge + 1fe + catv + wifi epon gpon onu 0

 

ما در تجهیزات فیبر نوری تجارت می کنیم ، محصولات اصلی ما در EPON / GPON / XPON ONU ، OLT ، SFP ماژول ، فیبر سوئیچ ، جعبه FTTH ، سیم وصله فیبر ، pigtails و غیره پوشش می دهند.اگر در مورد این محصولات سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.ما خوشحال خواهیم شد که از شما برای انجام تجارت برنده بهره مند شویم.

 

فیس بوک: dora.fang.121

اطلاعات تماس
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817