ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFS-OLT-ESPX20 +++
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 21~30 / piece
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی 10 / قطعه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
نام محصول: فرستنده EPON OLT SFP فیبر اتصال دهنده: اتصال SC
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm دمای مورد عمل: 0 ~ + 70
دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 85 مواد: فلز
خدمات: نصب شده و ODM قدرت نوری: 6 ~ 7dbm
ضمانتنامه: 1 سال بسته بندی: 10PCS / پلاستیک
نصب شده: پشتیبانی

PON ModulePON ماژول PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5 ~ 7dbm GEPON OLT SFP برای Huawei ZTE Fiber home EPON OLT

ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 0

 

گیرنده GEPON PX20 +++ SFP OLT

ویژگی

SFP با فرستنده گیرنده SC / UPC
1490 نانومتر DFB Tx
1310 نانومتر APD Rx
تشخیص دیجیتال SFF-8472 سازگار است
حالت مداوم 1250 Mbps
نرخ داده گیرنده حالت پشت سر هم 1250 Mbps
عملکرد سریع RSSI را ارائه دهید
دمای مورد عمل: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد
مطابق با بخشنامه RoHS (2002/95 / EC)

کاربرد

GEPON OLT IEEE802.3ah 1000BASE-PX20 ++
FTTx
 
مشخصات
پارامتر سمبل حداقل حداکثر واحد
مورد مورد ذخیره سازی TSTG -40 85 درجه سانتیگراد
عامل مورد عمل. TC 0 70 درجه سانتیگراد
ولتاژ منبع تغذیه VCC 3.1 3.6 V
جریان برق در کل ICC - 350 ما

 

پارامتر سمبل حداقل نوع حداکثر واحدها یادداشت
قدرت فرستنده نوری PO 4.5 6 9 dBm 1
فرستنده نوری خاموش است POFF - - -39 dBm
طول موج مرکز خروجی ل 1480 - 1500 نانومتر
عرض طیف خروجی ل - - 1.0 نانومتر
نسبت سرکوب حالت جانبی SMSR 30 - - db
انقراض Rato ER 9 - - db
زمان ظهور نوری - - - 260 روان
زمان سقوط نوری - - - 260 روان
نمودار چشم نوری سازگار با IEEE Std 802 3ahTM-2004
تحمل به بازتاب Tx Back - -15 - - db  
نرخ داده - - 1.25 - Gb / s  
نوسان ولتاژ ورودی داده های یکپارچه VPP 200 - 1200 Mv  
امپدانس ورودی دیفرانسیل زین 80 100 120 آه  
ولتاژ خروجی گسل IX - زیاد VOH 2.4 - - V  
Ix گسل Oulput Vollage-Low VOL - - 0.4 V  
IX Dis Input Voltage. IX Dis Input Voltage. High بالا 20 2   - V  
ولتاژ ورودی IX_Dis کم است 08 - - 0.8 V  


نمودار عملکرد

ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 1

 

ترسیم طرح کلی
ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 2
 

 

بسته بندی:

بسته بندی عصبی:

10PCS / کیسه پلاستیکی ، کیسه پلاستیکی 0.3 کیلوگرم / پلاستیک ، 19 * 16 * 2CM

ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 3

 

 

محصولات مرتبط:

ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 4

روش پرداخت:
 
 
 
Payment and Shipment
 
 
گواهینامه
ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 6
 
اطلاعات شرکت
company
ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 8
 
دستگاه تست محصولات
ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 9
 
عکس نمایشگاه
ماژول PON ماژول پیون PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5-7dbm Gepon Olt Sfp برای Huawei ZTE Fiberhome Epon Olt 10
 
PON ModulePON ماژول PX20 + PX20 ++ PX20 +++ 3.5 ~ 7dbm GEPON OLT SFP برای Huawei ZTE Fiber home EPON OLT
 
 
 
با ما تماس بگیرید
مخاطب من به شرح زیر است
Skype: optfocus@outlook.com
ایمیل: ftth@optfocus.com
Tel / WhatsApp: +86 181 2649 4186
با احترام،
خانم کوئینز
 

اطلاعات تماس
Queenty-OPTFOCUS

شماره تلفن : +8618126494186

WhatsApp : +8613724374817