حالت دوگانه GPON OLT ONU

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSX622-CW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: USD 24~27 / piece
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5-10 روز ، به مقدار بستگی دارد
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 50000 قطعه در ماه
کاربرد: فیبر به خانه نام محصول: GPON EPON ONU
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm دمای کارکرد: -5 ~ + 55
چیپست: Realtek سطح خروجی RF: ≥72 dBuv
برجسته:

epon onu

,

epon gpon

1ge 1fe 1rf wifi gpon onu حالت دوگانه بر روی تراشه OLT Broadcom سازگار

 

 

 

OFSX622-CW

1GE +1پورت FE اترنت با Wifi WDM CATV ایکسPON ONU برای راه حل FTTH

OFSX622-CW XPON(GPON and EPON dual mode) ONU. OFSX622-CW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. It is designed for meeting the triple-play service needs of fixed network operators or cable operators, and widely used in FTTx, video surveillance and other requirements. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. It is based on mature GPON and EPON technology, and has high ratio of performance to price, stable, cost-effective, high reliability, easy management, configuration flexibility and good quality of service (QoS) guarantees. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. It is fully compliant with GPON and EPON technical regulations such as ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah requirement. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. it can be used as GPON or EPON. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

 

خصوصیات اساسی

پارامترهای فنی شرح

 

رابط به بالا

رابط 1 XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 گیگابایت بر ثانیه و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC (اختیاری SC / APC)
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت 1 * 10 / 100Mbps و 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 8 عدد
رابط تأمین DC ورودی V 12V 1A
قدرت 7W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 167 * 119 * 32 mm (قاب اصلی)
وزن 0.6 کیلوگرم (خط اصلی)

 

مشخصات WIFI

ویژگی های فنی شرح
آنتن

حالت 2T2R

5DBI Gain، Frequency: 2.4G

نرخ نرخ PHY 300Mbps
روش های رمزگذاری WFA ، WPA ، WPA2 ، WAPI

 

فنی CATV امکانات

ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1540 m 1540nm
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازده نوری DB45 DB
پهنای باند 1000 45 1000 مگاهرتز
صافی DB 1 DB
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
محدوده کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
از دست دادن بازده RF ≥14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 DB
CTB DB60 DB
CSO DB60 DB

 

مرتب سازی اطلاعات:

نام محصول توضیحات محصول
OFSX622-CW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، CATV، منبع تغذیه 12 ولت
OFSX622-VW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، VOIP، منبع تغذیه 12 ولت
OFSX622-CVW 1 * XPON (1490nm Rx، 1310nm Tx، 20Km، SC)، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 1 * 10 / 100Base-T، 1 * WIFI، VOIP، CATV، منبع تغذیه 12 ولت

 

پرداخت و حمل و نقل

1) هر جعبه را درون پالت قرار دهید و به درستی برای سفرهای دریایی یا هوایی بسته بندی کنید.

2) شرایط پرداخت استاندارد: T / T 30٪ واریز ، 70٪ BANLANCE قبل از حمل و نقل.

3) سفارش تضمین تجارت آنلاین ، همه چیز به عهده شماست.

4) شرایط پرداخت بیشتری می تواند فراهم شود (PAYPAL ، UNIONELA WESTERN ، MONEYGRAM).

 

Payment and Shipment

 

تصدیق

Certification-1

 

اطلاعات شرکت

 

شرکت فناوری شنژن OPTFOCUS ، با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد ، که یک شرکت تولید کننده فناوری پیشرفته با 10 سال تجربه در فروش و خدمات جهانی است.

Our company focus on professional R & D, production and sales of XPON access equipments, FTTH/FTTx solution and passive cabling system products. تمرکز شرکت ما در تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید و فروش تجهیزات دسترسی XPON ، راه حل FTTH / FTTx و محصولات سیستم کابل کشی منفعل است. We also committed to provide Customized OEM & ODM services to Global communication distributors, Telecom Operators and System Integrator. ما همچنین متعهد به ارائه خدمات نصب شده و ODM سفارشی به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی ، اپراتورهای ارتباط از راه دور و یکپارچه ساز سیستم هستیم.

مرکز تولید OPTFOCUS مساحتی در حدود 2500 متر مربع را در بر می گیرد و دارای سه کارگاه تولید ، 9 خط تولید است.

محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته ما به شما در کسب بازار و مشتریان بیشتر کمک می کند.

 

Company

 

آزمایش کردن

حالت دوگانه GPON OLT ONU 3

 

نمایشگاه

حالت دوگانه GPON OLT ONU 4

حالت دوگانه GPON OLT ONU 5

 

با ما تماس بگیرید

 

Contact us by email fttb@optfocus.com or submit your inquiry follow the introduction. با ما از طریق fttb@optfocus.com با ما تماس بگیرید یا پرس و جو خود را ارسال کنید و مقدمه آن را انجام دهید. We will get back to you in 12 hours with our favorable price and best consulting service. ما در 12 ساعت با قیمت مطلوب و بهترین خدمات مشاوره به شما باز می گردیم.

 

 

1ge 1fe 1rf wifi gpon onu حالت دوگانه با سازگار با چیپست Broadcom OLT

اطلاعات تماس
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817