10 / 100M قدرت Over Ethernet POE رسانه تبدیل حالت دوگانه فیبر 25 کیلو واتی

اطلاعات پایه
محل منبع: مایان لند، چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE, FCC, RoHS
شماره مدل: OFS-PE-DS-25
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: USD 23-28 per pcs
جزئیات بسته بندی: 90x70x26mm
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
دمای عملیاتی: -10 ~ 45 ℃ دمای ذخیره سازی: -10 ~ 70 ℃
پورت فیبر: SC / FC / ST بودجه برق: 30W
ویژگی: MDI خودکار / MDIX گارانتی: 1 سال
برجسته:

managed poe switch

,

ethernet switch poe

10 / 100M قدرت Over Ethernet POE رسانه تبدیل حالت دوگانه فیبر 25 کیلو واتی

بررسی اجمالی

این محصول از استاندارد IEEE802.3 10 Base-T استاندارد / IEEE 802.3u 100Base-TX / FX استاندارد / IEEE 802.3z، استاندارد IEEE802.3at 100Base-TX / FX پشتیبانی می کند و همچنین حالت کامل دوبلکس و نیمه دوطرفه.

نصب آسان کابل کشی

رسانه انتقال 1 CAT5 جفت پیچ خورده با طول معمول 100 متر را تصویب می کند. این تابع به طور خودکار شناسایی خط از طریق و سیم متقابل است
رابط فیبر SC / ST فیبر رابط نوع دوطرفه است، از جمله دو رابط، یعنی TX و RX. هنگامی که دو مجموعه گیرنده نوری به صورت سوئیچ با رابط فیبر متصل شده یا متصل شده اند، فیبر در اتصال متقابل است، یعنی TX-RX، RX-TX (مستقیم برای فیبر نوری تنها).

2. اتصال
دستگاه شبکه (ایستگاه کاری، هاب یا سوئیچ) با رابط RJ-45 به روتر RJ-45 فرستنده فرستنده نوری از طریق جفت پیچ خورده وصل شده است. فیبر چند منظوره / تک حالت به رابط فیبر SC / ST فرستنده اپتیکال متصل است. سپس روشن کن LED مربوطه برای اتصال صحیح روشن است. (جدول زیر برای چراغ نشانگر LED را ببینید.

3. ویژگی

· MDI خودکار / MDIX

· پشتیبانی از بسته های بیش از حد تا 1916 بایت

· عملیات پلاگین و بازی

· لایه 2 بسته بندی سوئیچینگ، ذخیره و جلو · پشتیبانی از پیوند خطا عبور از طریق (LFP)

· مذاکره خودکار یا حالت اجباری

· 10 / 100Base-TX به 100Base-FX Converter

نمایش محصول

سفارش اطلاعات:

OFS-PE-DS 10 / 100Mbps POE رسانه تبدیل

برنامه های کاربردی

مشخصات فنی

استانداردهای شبکه

· IEEE802.3i 10BASE-T

· IEEE802.3u 100BASE-TX

· کنترل جریان IEEE802.3x

IEEE 802.3 af / در Power over Ethernet

IEEE 802.3 10Base-T

IEEE 802.3u 100Base-TX

قدرت پو

· 15.4 وات در هر پورت (IEEE802.3af)؛ 25.5 وات در هر پورت (IEEE802.3at)

· سیم کشی: داده ها و قدرت ارائه بیش از جفت 1/2 و 3/6 یا 4/5 (+) و 7/8 (-)

· کابل: UPT cat.5 یا بالاتر

انواع پردازش · ذخیره فشار و فشار به عقب فشار نیمه دو طرفه و کنترل IEEE802.3x کامل duplex جریان
نوع فیبر

· چند حالت (MM): 50/125، 62.5 / 125μm

حالت تک (SM): 8.3 / 125.8.7 / 125.9 / 125μm

پورت فیبر SC / FC / ST
ورودی برق ورودی DC48-57V
بودجه برق · 30W
بعد، ابعاد، اندازه · 90x70x26mm (LxWxH)
شاخص های LED

· سیستم: قدرت، PoE حداکثر قدرت

· در هر پورت: لینک، فعالیت، سرعت PoE فعال، خطا PoE

دمای عملیاتی · -10 ~ 45 ℃
دمای ذخیره سازی · -10 ~ 70 ℃
رطوبت ذخیره سازی · رطوبت نسبی حداکثر 90٪، در انعطاف پذیری
ایمنی · CE / ROHs / FCC
ضمانتنامه ·1 سال

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817