48VDC قدرت بیش از اترنت POE 1000FX SFP یا SC پورت و 8 10/100 / 1000M پورت RJ45 هر پورت TX 15.4W

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: CE; RoHS
شماره مدل: OFS-PE-GSF1T8
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: 16 عدد در هر کارتن
زمان تحویل: 5-7 روز
شرایط پرداخت: T/T, اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، پی پال
قابلیت ارائه: 3000 عدد در هفته
ماده: اهن پهنای باند پشتی: 19G
آدرس MAC: 8K طول موج: 850 نانومتر، 1310 نانومتر، 1550 نانومتر
ولتاژ ورودی: 48VDC، قدرت خارجی قدرت کل: 5w + 8 * 15.4w
ابعاد: 35 * 121 * 226 میلیمتر
برجسته:

managed poe switch

,

ethernet switch poe

پریز برق سوئیچ اترنت 1000FX SFP یا SC پورت و 8 10/100 / 1000M پورت RJ45 هر پورت TX 15.4W

OFS-PE-GSF1T8

سری OFS-PE-GSF1T8 یک سوئیچ Ethernet لایه 2 + با پورت فیبر نوری 1000 مگابیت بر ثانیه و پورت 8 * 10/100 / 1000Mbps RJ45 است. این طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای مختلف برنامه کاربردی و ارائه راه حل ارتباطی شبکه اترنت با نسبت قیمت با عملکرد بالا است. در دسترس بودن و قابلیت اطمینان OFS-PE-GS-F1T8 و همچنین ویژگی های امنیتی غنی، آن را برای انتقال داده ایمن ایده آل می کند.

سوئیچ های سری OFS-PE-GSF1T8 مرکز کنترل منبع تغذیه را فراهم می کنند و تا 15.4 (30) وات قدرت هر پورت را فراهم می کنند. سوئیچ ها می توانند برای قدرت IEEE 802.3af / در دستگاه های سازگار با دستگاه (PD)، از بین بردن نیاز به سیم کشی اضافی، و حمایت از IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x با 10/100 / 1000M، کامل / نیمه دو طرفه، MDI / MDI-X خودکار سنجش برای ارائه یک راه حل مقرون به صرفه برای شبکه صنعتی اترنت شما.

ویژگی های کلیدی

* 8x10 / 100 / 1000BaseTX Ports + 1000BaseFX LC / SC / ST / FC (اختیاری) پورت فیبر نوری

* پهنای باند پشتی: 19G

* جدول آدرس 8K برای آدرس های یکپارچه شده به صورت خودکار

* کنترل توزیع بار انعطاف پذیر و عملکرد شکست

کارایی

* پروتکل IEEE:

o 802.3 10Base-T Ethernet

802.3u 100Base-TX و 100Base-FX اترنت سریع

o جریان کنترل 802.3x و فشار برگشت

o کلاس 802.1p سرویس

o 802.1x

o IEEE802.3af

* معماری سوئیچ حافظه اشتراک و حافظه غیر مسدود شده

* مک آدرس: 8K

پیکربندی بندر

* پورت RJ45: خودکار مذاکره، 10/100 / 1000Base-T، کامل / نیمه دوبلکس، MDI / MDIX خودکار، بر روی کابل مسی از cat5 # با فاصله عملیاتی کمتر از 100 متر.

* منبع تغذیه POE: TP1 ~ TP8، قدرت بیش از جفت "+" 4/5 و "-" 7/8

* پورت نوری 1000Base-FX: پورت فیبر نوری LC / SC / ST / FC

* تنها حالت: 20، 40، 60، 80،100، 120Km، اختیاری، بستگی به ماژول SFP شما دارد

* چند حالت: 2، 5Km، اختیاری، به ماژول SFP بستگی دارد

* طول موج: 850 نانومتر، 1310 نانومتر، 1550 نانومتر

* شاخص: TP 1-8 لینک / ACT، TP 1-8 PoE، قدرت، FX

گزینه های ورودی برق

* ولتاژ ورودی: 48VDC، قدرت خارجی

* مجموع قدرت: 5w + 8 * 15.4w،

* حفاظت فعلی اضافه بار

* پشتیبانی دوگانه قدرت پشتیبان

محدودیت های زیست محیطی

* -10 ° C ~ + 50 ° C (دماسنج)

* دمای ذخیره سازی: -20 ° C ~ + 70 ° C

* رطوبت: 5٪ ~ 95٪

اطلاعات سفارش

مدل توضیحات محصول
OFS-PE-GSF1T8 10/100 / 1000M اترنت فیبر دوگانه با 8 پورت UTP و پورت فیبر 1000M SFP، TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-2 10/100 / 1000M اترنت دوگانه فیبر با 8 پورت UTP و پورت فیبر چند منظوره 1000M، 850 یا 1310 نانومتر از طول موج نور، حداکثر فاصله فیبر تا 2km.TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-20 10/100 / 1000M اترنت دوگانه فیبر سوئیچ با 8 پورت UTP و پورت فیبر 1000M تک تک، 1310 یا 1550 نانومتر از طول موج نوری، حداکثر فاصله فیبر تا 20 ~ 100km.TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GWSF1T8A-20 10/100 / 1000M اترنت تنها فیبر سوئیچ با 8 پورت UTP و پورت فیبر 1000M تک تک، 1310nm از طول موج نوری، حداکثر فاصله فیبر تا 20 ~ 100km.TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GWSF1T8B-20 10/100 / 1000M اترنت تنها فیبر سوئیچ با 8 پورت UTP و پورت فیبر 1000M تک، 1550 نانومتر از طول موج نوری، حداکثر فاصله فیبر تا 20 ~ 100km.TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-XX 10/100 / 1000M اترنت یک فیبر سوئیچ با 8 پورت UTP و پورت فیبر 1000M تک تک، 1310 / 1550nm از طول موج نوری، حداکثر فاصله فیبر نوری از 20 تا 120 کیلومتر، xx برای مقدار distance.PT1 ~ 8 PsE.

اطلاعات تماس
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817